TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

GPS_JEDI🇲🇰🇪🇺🇺🇸🇲🇰 @gpsokolovski
#reach: 34779   ( 857th )
#followers: 1476   ( 2919th )
Некој сакаше да го руши. Друг го врати во потполн сјај. Мојата Битола❤️🇲🇰 https://t.co/bSIVvD619V
6ReTweets50Favorites·Details
На социјалниве мрежи голем наплив на закани, клетви, пцости. Повторно вадат списоци за бркање од работа, крв плукање и останат вмровски фолклор. Повторно истата кампања на страв и мракови, дизајнирана да ги парализира и замолчи противниците.Борбата, продолжува! Никогаш не сопре
10ReTweets37Favorites·Details
Значи "Мајката на градот" прво си ја спастрила својата мајка🤫👇😳 https://t.co/dkTq4XJuj0
10ReTweets28Favorites·Details
Тимчо брат ова не е Берово. Цандо е опасен лик https://t.co/4pmYcJOotd
5ReTweets23Favorites·Details
Само на Стевчо "му верувам" кога обеќава дека на млади брачни парови ќе доделува стан, оти 50% од ветените станови веќе ги има.
4ReTweets18Favorites·Details
Што се 8 милиони. Пари ли се тоа за Данела?🤫 https://t.co/EIajgoBvS5
4ReTweets13Favorites·Details
Кумановска романса https://t.co/oHm6txgWHV
3ReTweets8Favorites·Details
Тони бил човек со став. Алал ти вера https://t.co/IekWVmoe7W
1ReTweets9Favorites·Details
👇👇👇😉😱😱😱 https://t.co/wfWMC0s93i
1ReTweets9Favorites·Details
@bejbiboy2 Јас седев со романчиња од Блек, Загор, Алан Форд. Исто ти е. И бетер
1ReTweets3Favorites·Details
После локалните избори, ако победи дали Максим Димитриевски ќе влезе во Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на местото на Тони Михајловски?
1ReTweets8Favorites·Details
Гори поранешен Суд за прекршоци во Скопје. Пожарот е изгасен. Ама стари судски муштерии не знаеле дека судската архива е префрлена и заштитена. Џабе палевте пиромани
1ReTweets8Favorites·Details
@ddimkooooo Данела всушност Сеад Кочан го носи кај Грујо и го пика во сите бизниси. И после му дава и кредит на Кочан и му лупа рекет. Од Љубов
1ReTweets7Favorites·Details
Јапанци и Тајванци вљубени во Стево Подржикоњ😁😁😁 https://t.co/8M6c1NjtQ0
0ReTweets8Favorites·Details
@wolf_forest_228 @Matikule Шпанија најбога во Европа? И Португалија? Дај бе не пишувајте глупости
0ReTweets4Favorites·Details
@tome_corner @SofreTrifunoski @Fingerprint83 @andon_ru @nesosk Кавга Кавга или љубов љубов? Ти и @nesosk сте случај за проматрање
0ReTweets4Favorites·Details
@opticarot90 Ако не знаеш кој е не си од Скопје
0ReTweets4Favorites·Details
Денеска на НОУ КАМП беше еротика, ама на ОЛД ТРАФОРД беше дефинитивно порно и тоа хард кор. Ваков секс одамна не сме гледале
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Маче| 🇲🇰vlatko100janosk14
2Нешоnesosk10
3Фортификацијаfortiifikacija7
4Astérixsendvicsovegeta6
5Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2285
6Oптичарopticarot905
7Јордан Пиперкатаkozica_cer5
8effoeffo_antivirus5
9Професор Др. Цветковиќtome_corner4
10Sofre Trifunoskisofretrifunoski4