TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 37126th )
#followers: 344   ( 10268th )
#1
#2
Возев кола во Скопје после речиси 10 месеци јавен транспорт во Лондон. Искрено страшно.
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии