TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

карма @gubremajkino
#reach: 56518   ( 517th )
#followers: 754   ( 5014th )
#1
Знам дека е сабота и дека за работа не ви чуе, ама дечки мене ми треба работа... рт пожелно
72ReTweets30Favorites·Details
#2
Што народ сме бре.... ако бараш работа не бараш к*р .... пичка ли ви материна хоштаплерска
1ReTweets7Favorites·Details
#3
Барам работа како комерцијалист, туристички водич,администратор,или продажба ...рт плиз
1ReTweets0Favorites·Details
#4
@trajcenikolovs5 @samomojaa Администратор комерцијалист возачка дозвола Б категорија. Англиски Грчки
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@pancirot @Acid_Burn24 17000 по член бива
0ReTweets2Favorites·Details
#6
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@Branko61103962 Кај кого како...
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@stephanfasov @mianapolis Ajde pisi mi poraka
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Okipancirot1
2BiBbranko611039621
3Acid Burnacid_burn241
4СамоМојаsamomojaa1
5Fasovstephanfasov1
6Јузернејмdark_pages_221
7Alianamianapolis1
8Emilio Zapatatrajcenikolovs51