TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Че ни треба @guru1t3dare
#reach: 5356   ( 3291st )
#followers: 802   ( 4947th )
#1
Машала добра блогерка е Венко Филипче..
1ReTweets0Favorites·Details
#2
@hemicarot На сите 😂
0ReTweets1Favorites·Details
#3
@hemicarot Хахахаха баш
0ReTweets1Favorites·Details
#4
one person followed me // automatically checked by https://t.co/9eTQPb5FO7
0ReTweets0Favorites·Details
#5
,,Функционерите сепак ќе имаат целосна плата"
-И така среќно го ебеа народот во секој можен момент до крајот на животот..

#краткахорорприказна
0ReTweets0Favorites·Details
#6
one person followed me // automatically checked by https://t.co/9eTQPb5FO7
0ReTweets0Favorites·Details
#7
Да не му веруваш повеќе на некој што некогаш ти бил сѐ, па и да не ти било толку бош работа бе, у пичку матер!
0ReTweets0Favorites·Details
#8
one person followed me // automatically checked by https://t.co/9eTQPb5FO7
0ReTweets0Favorites·Details
#9
one person followed me // automatically checked by https://t.co/9eTQPb5FO7
0ReTweets0Favorites·Details
#10
one person unfollowed me // automatically checked by https://t.co/9eTQPb5FO7
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1мист ербин славянскиhemicarot2