TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

HowardHughes @h0wardhughes
#reach: 0   ( 23171st )
#followers: 424   ( 8680rd )
#1
#онакога имаш луда комшивка, не вредит да ја лежит чоек. Ојдена е 102,5% https://t.co/7dVmLg6Mh4
1ReTweets4Favorites·Details
#3
Охрид струја имат снемано.
0ReTweets3Favorites·Details
#4
Недела, време за ручек, милозвучната хилта кај комшијата. Да се олабајт чоек до махимум. https://t.co/UWhE6fFhuY
0ReTweets2Favorites·Details
#5
Скара на балкон, цела мала мирисат на колбаси евтини. Провлем за 5, 4, 3... https://t.co/eQI3fnJkOO
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@WaiterMKD Пубо ој земи наут него кафе такво.
0ReTweets2Favorites·Details
#7
@_ne_go_tinka_ Od mesecite je!
0ReTweets2Favorites·Details
#8
@WaiterMKD На времето ко беше Анвива до Мецо Форте, имаше студенски сендвич, во лајбица две јајца на око, салата, кечапмајонез, за само 30 денари.
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@ilijaoh Пишман
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@EmJeyM @KMahoski Се намерачија и то е.
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@KMahoski Имам комшивка, ги имат продаено "дрвата" и ја демонтират клупата
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@gloryunited123 Не е шишан, стрижен е.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@EmJeyM @KMahoski Бардовци или Демир Хисар? И таму немат да ја сакет.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@AutsajderSekade Ова е то коски во меот да немаш?
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@KMahoski То е, Тунте покојни не мојт да ѝ поможит.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Махоскиkmahoski4
2про мајаemjeym2
3Waiter 🇲🇰waitermkd2
4Лигла 🍑ligla_ligla1
5На Шивец поголемата_ne_go_tinka_1
6Кичеецотgloryunited1231
7Чун Лиautsajdersekade1