TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хамба 2.0 @hambaboy
#reach: 7395   ( 2599th )
#followers: 958   ( 4045th )
#1
Сабајле зедов да си потопам овеснни снегулки со вода ј Протеин ј истурајки у чи ијата видов како нешо виси од кесата...ларви од молци или шо ти знам какви крилати инсекти. Пошо почитувам наши брендови, особено оние квалитетните, им пишав на @VitaliaMk во дм на тл и инста. https://t.co/spPsFYahAm
107ReTweets146Favorites·Details
#2
Донирајте за Мацка децо. Со неа делев канцеларија година ипол и можам со сигурност да потврдам дека е еден од најсилните и највесели ликови (и покрај сите срања шо и се имаат десено) шо некогаш сум ги сретнал. Исто ко за мене да сте донирале, фала ви ❤️ https://t.co/GIyHxyju2J
58ReTweets27Favorites·Details
#3
Но никој не врати на пораката, као небитен си ти дечко. Епа дечки пазете шо им истурате на дечињата у чинијата, пошо може да се погоди овесот од @VitaliaMk да не биде посен и така малце да се исплашите.
ПС: со оваков response рејтинг подобро не се ни трудете да постоите овде. https://t.co/wivic0XmmD
28ReTweets51Favorites·Details
#4
Сликано близу Тирана. СТРАШНО! https://t.co/MxK2Iq0CWV
18ReTweets71Favorites·Details
#5
Прееска дур дркав климата ми беше пуштена па така и солзи ми потекоа едно време од шо ми дуваше у очи. Подраматично свршуење у живот не сум имал еј.
11ReTweets75Favorites·Details
#6
Да живеевте у планина дали ќе ве маваа кризи на идентитет и дали ќе стававте селфиња на секои пет секунди ве ебам тоа размазените. Сабајле дур запалиш оган, па у лов да има шо да мелеш, па да испиеш кило вино и да се измлатите со жена ти пред бурен секс... Абееее
10ReTweets61Favorites·Details
#7
Кампањата на ОБСЕ продолжува, стоп за насилството врз жените! #16денаактивизам https://t.co/Rl4hqHQiaS
18ReTweets36Favorites·Details
#8
#9
Ве ебам тоа дркачите несозреани ве ебам, по 30+ години имате и уште не созреавте и уште се пуштате со фори ко 10 годишни деца.
5ReTweets52Favorites·Details
#10
Цела ноќ не спиев пошо Џо лаеше ко да е на Идол па сака да се докаже. Нема да отспијам ниту сеа пошо излеа си најде некоја играчка (најверојатно поебал цвеќе па влече саксија низ двор) и ми тропа ко некој чергар на тарабука.
Иначе кучињата се срцки и разбиваат негативна енергија.
6ReTweets46Favorites·Details
#11
Белата раса ќе исчезне пошо дур ние се гушкаме жутиве се шинаа од ебење.
6ReTweets42Favorites·Details
#12
Џо, една недела откако престанав да му давам стероиди. https://t.co/QL6ym3vSZ2
5ReTweets44Favorites·Details
#13
Животните осеќаат...кога треба да исфорсираат принудно перење на фармерките. https://t.co/2uCeVnziXk
0ReTweets50Favorites·Details
#14
Поздрав од Швицарска https://t.co/przwKqa1Oz
3ReTweets41Favorites·Details
#15
@Boychenn Па Наташа ветеринар си, мора да знаеш да се справиш со секаква стока.
2ReTweets42Favorites·Details
#16
Каков сум згоден денес, за колешкиве ќе треба по едно марамче за да си бришат очи.
2ReTweets40Favorites·Details
#17
Си доаѓам дома и му велам на Џо брат кај ми е влечалката знаеш?
Ми вели знам, ама ќе те оставам да си ја побараш. А знаеш кога ќе ја најдеш?
- Кога брат?
На Свети Никад ми вели.
-Му велам финтава ти е стара ко Тод Хејз.
Ми ја донесе и ене го лут ми е и плаче у куќарката.
3ReTweets30Favorites·Details
#18
Има голема желба да научи да готви. Џо има 6 месеци друже, ти 40 години и не си мрднал до кујна. Размисли малце. https://t.co/LeV9izxDoZ
2ReTweets31Favorites·Details
#19
А дечко што е паметен, нема ајфон, убава кола и изгледа просечно, на што треба да се пали? За другар прашувам..
2ReTweets31Favorites·Details
#20
Убаво кажале старите на тежок празник не се оди у теретана. Честит празник Хамбово Рождение драги мои. https://t.co/2UoEA1gJT8
2ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Цветковиќtome_corner29
2Natashaboychenn26
3Sweet but не ме нервирај ќе ти дојдам со багеротlimuntabiet25
4Ранкоsrbak25
5The real OG Rubintherealrubinbt23
6Veraxxnya21
7Todd Hazetodd_haze18
8Kristinakristinna_vel18
9‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_17
10Vitalia MKvitaliamk17