TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ХаНа* @hana_taurus666
#reach: 51572   ( 507th )
#followers: 1128   ( 3704th )
#1
Дечки ќерамидаров има нешто да ви каже. 👇🤦‍♀️ https://t.co/HRRzcLNnLz
82ReTweets181Favorites·Details
#2
#3
Македонија е се што имаме! 🇲🇰 https://t.co/0NRcfg0iCb
5ReTweets56Favorites·Details
#4
Си ветуваше ветер и магла! Камен да беше ќе се помрднеше!! https://t.co/WKS52cDiiT
11ReTweets35Favorites·Details
#5
То су срца два... https://t.co/lYRo8p26xe
8ReTweets41Favorites·Details
#6
8ReTweets28Favorites·Details
#7
Стоп за трас трас уставен судија!! https://t.co/JPtGIdYil4
6ReTweets31Favorites·Details
#8
Македонскиот народ се казни самиот во 2016 година со доведување на власт на оваа дворска будала!!
8ReTweets21Favorites·Details
#10
Комерцијална банка #Чаир хорор.
@VFilipche види тука 👇 https://t.co/T5WQg9Aj0j
5ReTweets22Favorites·Details
#11
Криминалецов го трча последниот круг. 👇
https://t.co/vN2T6qkOMA
5ReTweets6Favorites·Details
#12
Министер смрт! https://t.co/1yGiMhHxP9
5ReTweets18Favorites·Details
#13
57ца #Чаир крца!
Забраната за собир поише од 4ца испоштувана до максимум!
@VFilipche вака ли функционираат мерките?!? https://t.co/zURLkwDAPE
6ReTweets15Favorites·Details
#14
Оваа неспособна влада војската ја претвори во Агенција за обезбедување. Луѓенца спијте мирно војската ќе го убие короната!! #БананаДржава 👎
5ReTweets14Favorites·Details
#15
#Заев е срам за Македонија! #Оставка https://t.co/n1vFA68yki
3ReTweets20Favorites·Details
#16
Кад је бал, нек је маскенбал! https://t.co/t8BYrOy9h3
2ReTweets10Favorites·Details
#17
“Doctor Honoris Causa”
#Аљи https://t.co/r55XYw31zd
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Што се однесува до комуникација...наутро до 11 само трепкам. #ДоброУтро
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Венко Филипчеvfilipche3