TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Харли @harleyqyes
#reach: 27789   ( 1101st )
#followers: 463   ( 8732nd )
Се додека Албанците не ја пеат македонската химна.. нема да има соживот.
46ReTweets304Favorites·Details
Гуско!! Ах само да ми паднеш во раце еден ден.. да знаеш се тепам ко машко 😉.. на пластичен ќе те ставам и ќе те ебам у гз... најлошото од човекот го вадите.. народ памти крв ти ебам.. https://t.co/UDdcK6CVBo
6ReTweets62Favorites·Details
Еве каде да важбате. https://t.co/IN7QrPyuZJ
2ReTweets18Favorites·Details
Постар маж=>Поискусен
Да или Не??
три за позор четири сад 🙄
0ReTweets22Favorites·Details
Аууу колку муциња вмровски никнаа наоколу..а ги немаше 4 години, Ве знам коиии стееее...
1ReTweets10Favorites·Details
@cvrenkofski15 епа.. постар.. секој си знае во зависност од тоа кој колку има.. за мене тоа значи на пример 40+ 🙄😳
0ReTweets3Favorites·Details
@MKProlet Mrs. Doubtfire да будем
0ReTweets3Favorites·Details
@ljubovnamashina и сеа.. да чекам да ме засакаш а?? ццц
0ReTweets5Favorites·Details
@thegoofygod ете.. постар.. веќе почна да го тупи 😁😁😁 се шаламм м
0ReTweets2Favorites·Details
@nachochepomalio @Linalika10 абе остај ова помладиве, не знаат шо убаво е масиркање простата 🙄
0ReTweets2Favorites·Details
@nachochepomalio схсххаха 40+ => раскажувачи 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Linalika10 @nachochepomalio на ова пециво ќе му стаиме да направи меури схаххахаха 😘
0ReTweets2Favorites·Details
Mrs. Doubtfire да будем 😚 https://t.co/41P4FHvQPx
0ReTweets2Favorites·Details
@glasotnarazumot мене ме палат
0ReTweets2Favorites·Details
@batozile која те изнервира крц??
0ReTweets1Favorites·Details
@batozile ако злато.. не ме секирај 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@vackraden7 срцето што ти кажува??
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr у мозок или 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Жилеbatozile6
2СКИТНИКОТskitnikot73
3Deka si daaanachochepomalio3
4Плаваniighttstarr2
5Bojanmordorea2
6Linalikalinalika102
7Јонче®ljubovnamashina1
8ЛилеСтечајката🔪🦴biktop161
9Тошоcvrenkofski151
10Отто Фицкthegoofygod1