TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бојан @hasawatermark
#reach: 91303   ( 135th )
#followers: 16312   ( 33rd )
#1
холивудски пресврт - Камчев од обвинет стана жртва, СЈО изгуби кредбилитет, хуманитарец се испостави рекетар!
25ReTweets81Favorites·Details
#2
смртни закани за Тамара?! луѓево претераа малку повеќе!
6ReTweets69Favorites·Details
#3
сакате да ми кажете дека ДУИ со само десет пратеници и ебава матер на државава?!
11ReTweets50Favorites·Details
#4
ДУП-от не можел да се мења, па морало да се градат згради, миљонкатници... ало бе Устав сменивте! Усул да се немало!
14ReTweets41Favorites·Details
#5
Леле ова е Киро бе! https://t.co/X1D9fj7uJa
8ReTweets46Favorites·Details
#6
Боки користел и лично обезбедување од МВР? Јаоооо
9ReTweets43Favorites·Details
#7
осеќам денес ќе има и Грујојавление
6ReTweets45Favorites·Details
#8
истите новинари што најжестоко бараа слобода на говор, сега најдрско и се ставија во служба на владејачката гарнитура... во земјава веќе никоја борба не е легитимна, туку преовладуваат само интереси! младината што сака да си оди сериозно треба да го направи тоа што поскоро!
7ReTweets38Favorites·Details
#9
конкурсот за најкреативно извинување трае до утре, ве молиме продолжете со глупостите.
11ReTweets22Favorites·Details
#10
некако ко да има двоен стандард кон сегашниве бомби а, твитер заедницо?!
6ReTweets36Favorites·Details
#11
како им се закануваше Боки на новинарите пред некое време: пазете, може ќе завршите да работите за мене... well that aged well
5ReTweets21Favorites·Details
#12
Боки бил “скромен хуманист“.
с к р о м е н х у м а н и с т
С К Р О М Е Н Х У М А Н И С Т
5ReTweets18Favorites·Details
#13
едноставно е, човек што нема што да крие - не се крие!
5ReTweets18Favorites·Details
#15
Ај да ве видам сега... Најчесен политичар во историјата на Македонија? (што моментално не е на власт)
7ReTweets7Favorites·Details
#16
криминалците ќе лежат во затвор is not available in your вукојебина
3ReTweets17Favorites·Details
#17
бројчаникот на Триумфална https://t.co/23bXXlMOcB
4ReTweets14Favorites·Details
#18
како бе тоа сите судски постапки се водат по најстроги процедури, мислиш америчко правосудство имаме, а кога иде време за ќорка, или бегаат, се разболуваат, имаат работа, домашни притвори итн... системот фактички ни е мачкање очи и толку.
4ReTweets14Favorites·Details
#19
кога ќе отиде Латас у Сител 😂 https://t.co/sZh3K36mdx
5ReTweets9Favorites·Details
#20
“Немој кога ќе се вратам да го видам упропастен! 😀😀“

“Немој кога ќе се вратам да го видам упропастен! 😀😀“

“Немој кога ќе се вратам да го видам упропастен! 😀😀“

могуче ли е ова?!
2ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KatttP.katttp17
2N@elial_nillam11
3Македонско девојчеmsoldieroflove11
4Ранкоsrbak10
5mindрluмbеr 🇲🇰 🇺🇸 🏳️‍🌈mindplumber9
6Tanja Milevskamilevskatanja9
7Шишарката беshisharka_9
8Џотоgiotto_mkd8
9Professor Carasscotonycarassco8
10Жaне oд кaдрoвocccruella8