TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хеба @hebagoddess
#reach: 46774   ( 578th )
#followers: 4848   ( 673rd )
А има мажи, ти вели ако си немала дечко, немало причина зошто да не излезиш со него.
Пошто немањето желба да излезиш со него, не е доволно добра причина.
15ReTweets90Favorites·Details
Надвор студи,
есента се буди.
Продолжи:
5ReTweets83Favorites·Details
Уште ви е јако да објавувате слики од тревата шо ја пушите и да се фалите дека пушите трева?
8ReTweets69Favorites·Details
Ако е машко - бо јак цело друштво ги помина.
Ако е женско - бо курва цело друштво ја помина.
И така.
10ReTweets62Favorites·Details
Здраво друштво 😊
Се надевам дека ќе имаме одлична дружба тука. Не ви пишувам 'нова сум заследете ме' но нема и да се противам ако ме заследите.😊😊
5ReTweets36Favorites·Details
Ставив селфи. На акаунтот со најфраерски комплимент му пуштам селфи во дм.
Со среќа 😁❤️
1ReTweets42Favorites·Details
Ќе ти пиши некој женет и после ќе те прат ненормална ако немаш доверба во никој!
0ReTweets22Favorites·Details
Bože koliko me sve hoće a pare neće
2ReTweets10Favorites·Details
@I_TheThing @solomonsflo @Magnetolicious Права жена е крива.
1ReTweets3Favorites·Details
Е ова да. И исто: не му верувај на оној кој лаже. https://t.co/jrTBBho4mj
2ReTweets6Favorites·Details
Добрo, ќе ги потсети некој Дац и Александар Митевски дека одамна немат изваено нов хит, или сè мене треба да ми текни?
0ReTweets12Favorites·Details
@levica_partija Правиме крукчиња, џaпаме ракија, боцкаме мезиња, плескаме газиња, фрламе жарчиња, рокаме парчиња!
Шooooу! Ново лисиче, будало.
1ReTweets5Favorites·Details
Некој дневен хороскоп да ми прочита?
0ReTweets4Favorites·Details
@nevroticna Леле ме блокира ова одамна а омилена ми беше за copy paste :/
0ReTweets4Favorites·Details
@denko_bt Не ме куди, не ми суди.
0ReTweets4Favorites·Details
@astrogrev Мислата ми бега
Не можам сега
На работа сум
Бери ум.
0ReTweets4Favorites·Details
Simpatija ta mie onlain a mene nemi teknuva stoda tvitam
0ReTweets7Favorites·Details
@seedno_ Да да. Јас така со бившиот, па ми рече немала логика постапката, сигурно сум имала нерасчистени сметки со некој друг, па зато сум одолговлеквала.
НИКАКО ДА ВИ СЕ ПОГОДИ!
И тој ненормален, ама па и шо сакам ќе прам.
0ReTweets7Favorites·Details
@ifooo Во ладите зори,
КАОШ МОРИ?!
0ReTweets7Favorites·Details
Ми се повраќа од макијато и еспресо. Буквално.
Само мене може да ми се десе?
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бажовскиzstaka5
2Mozzy insta?denko_bt5
3Дарлаexmitevskad4
4Darko 🙈grtr_than_equal4
5Ледена*Ledenathelancome4
6Један од синова блудних . ♉️♉️ 🇲🇰 🇷🇸novica18923
7Εφτελιαeftelijanamajka3
8и во 🇲🇰ifooo3
9Дејо Мајсторе (екс Шмеки)dekishmeki3
10Леонче мајкиноpipelinmkd3