TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 500   ( 2219th )
#followers: 500   ( 8647th )
Овој па мисли дека ова е ради Украина. Не е ради неа бе, туку ради ЕУ. Путин сака да ја ослабе ЕУ, да ги доближи рускиот и европскиот стандард. https://t.co/m5eqsKmMyu
0ReTweets2Favorites·Details
@DeteLoso Русите се п*ч*ци , нема да посегнат по нукс
0ReTweets2Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ Не, викаме Пукнал за помладо.
0ReTweets1Favorites·Details
А бе изгледа Путин знае нешто што овие не знаат. Изгледа таму има неброено многу нафта и гас. Иначе не знам зошто толку се граба за тој беден регион. https://t.co/QKPb47XshF
0ReTweets1Favorites·Details
@Viktor_Stevich Секс на седмична основа е лага и безочна пропаганда. Освен за Сир Оливер.
0ReTweets1Favorites·Details
@ekvilibrija Точно, но тоа е во случај да ти се решени сите проблеми како и сите ризици што може да ти донесат проблеми. Како на пример, живееш здрав живот, во нормална држава, и имаш повеќе од еден стабилен извор на финансирање. Секоја друга комфортна зона е самоубиство.
0ReTweets1Favorites·Details
@ekvilibrija Љубов и фамилија се лични цели. Можеш и сам да си а да си во комфортна зона.
0ReTweets1Favorites·Details
@Eli_Lioness @MalakaShwaikh We should we accomodate to the waiters? Why they don't accomodate to the guests? When someone asks for tap water, why they just don't bring non-sparkling water in a bottle and charge it, and that's it? Noone would argue in that case. Why is it so hard to learn?
0ReTweets0Favorites·Details
Тост со шпагети. Нешто ко скопска симит погача. https://t.co/JfWZwE6gz2
0ReTweets0Favorites·Details
@A_Golejska Има 3 оброка дневно. После 3-риот , во последните 4 часа од денот, имам уште едно дватринаесет оброка.
0ReTweets0Favorites·Details
@Viktor_Stevich Еве јас ќе ти објаснам. Артан Груби е најмоќниот човек во МК, од сега па се до 2068 година. Моментално заменик на Али и тоа е неговиот најголем успех.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еквилибријаekvilibrija2
2‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_1
3Ana Golejshkaa_golejska1
4Дете Лошоdeteloso1