TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Герман @hector19819
#reach: 26896   ( 792nd )
#followers: 430   ( 9794th )
Да се подсетиме кога бевме држава https://t.co/eLOoe3HdyO
42ReTweets208Favorites·Details
Да се подсетиме кога бевме држава (Update) https://t.co/Lcu8eFT81A
31ReTweets144Favorites·Details
Дајте бре жени јадете престанете со таа дијета https://t.co/Eh44QVhmJP
5ReTweets66Favorites·Details
✩ 🎀 𝐿𝒶𝓀𝓊 𝓃🌸𝒸́, 𝒿𝑒𝒹𝒾𝓃𝒶 𝓂💗𝒿𝒶 🎀 ✩

🎀 𝒜𝑔𝒶𝓉𝒶 🎀 https://t.co/eXtETpoQXr
8ReTweets12Favorites·Details
Добро утро https://t.co/9xeb6fXmO0
0ReTweets16Favorites·Details
Отворам DM сите Лудо Чудо
1ReTweets4Favorites·Details
Како што не доликува од работа прво црква па после дома.
За многу години празникот.🙏 https://t.co/ctivRszYu1
1ReTweets10Favorites·Details
Како христијанин православен не ми дозволува религијата да влегувам во конфликт со вас.

Мир и љубов со вас браќа мои и сестри. 🙏❤️ https://t.co/DUTPxoun31
0ReTweets12Favorites·Details
Što te nemaaaa
što te nemaaa
što te nema🎶🎶
1ReTweets3Favorites·Details
Зборувавме на телефон, и ме праша што правам, и кажав дека учам од скрипти за на работа. Ми рече - ајде уклучи камера заедно да учиме и да те испрашувам. Ми го исполни срцето како ниедна до сега. Моја Агата ❤
1ReTweets7Favorites·Details
@eklipssa @zverkamala1 Шо би рекла мајка синко кој се овие пачаври шо ми ги носиш вкуќи
1ReTweets2Favorites·Details
1ReTweets6Favorites·Details
@Skitnikot007 @PufkaM Ти си плачипиче ко мене чекаш да ти пише
1ReTweets5Favorites·Details
Ја прашувам мајка со овие зборови види мајко убава ли е, мајка вика убава е и паметна се гледа синко а не оние пачаври шо ги носиш во куќи.
Рака на срце до сега вакава особа не сум запознал.
Агата 💞
1ReTweets5Favorites·Details
@eklipssa Дајте ми крилја ја да си метнам
и в наши стрни да си прелетнам
на наши места ја да си идам
да видам ❤️Агата❤️ јас да си ја видам
1ReTweets1Favorites·Details
Добро утро☕ https://t.co/arp9diw2zW
0ReTweets13Favorites·Details
Добар ден https://t.co/H0mP4SJTUe
0ReTweets7Favorites·Details
Нече лопта поштеног човека
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Agathaeklipssa11
2Пуфка Царица Милицаpufkam8
3Srebre 🕳️ne_se_moze5
4Ферхунде 🇸🇴bralamomakapini5
5lavceto🦁🌞lavceljubovce3
6💥СКИТНИКОТ💥skitnikot0073
7Мaргаmkdprolet2
8Ебач на твитер Славициgladiat0r1002
9luzerluzer253809611
10ЅВЕЗДА💫theredhair41