TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

devojcetosokucinjata @hejter_venus
#reach: 83032   ( 168th )
#followers: 3810   ( 874th )
#1
Дечки, ќе треба помош. Ова е Лина. Лина има 2,5 години и и барам нов дом. Дечкото што ја чува, не може многу да и се посвети, затоа реши да најде посоодветен дом, бидејќи секое кутре заслужува најмногу внимание и љубов. Затоа молам за рт. Повеќе инфо во дм. Фала ви бескрајно. https://t.co/GEqAl1WdpN
44ReTweets31Favorites·Details
#3
Леле бре, којзнае колку ни се смее италијанска мафија.
9ReTweets95Favorites·Details
#4
Учев правно средно, правен факултет, завршив економски, работам ко ит техничар, учам за веб девелопер, а живитна жекба ми е да работам со животни некаде у некој камп.
Сама не се разбирам, не па да барам друг да ме разбере.
6ReTweets104Favorites·Details
#6
18 годишник се шета со нож. Абе прекрасни родители, прекрасно си ги воспитувате копилињата.
10ReTweets82Favorites·Details
#7
Кај отиде оној со бостанот? https://t.co/j7ckdqqGYG
11ReTweets77Favorites·Details
#9
Денес, светски ден на слонови па си дозволувам да ви нагласам некои работи. 440.000 вкупно африкански и азијски. На раб на исчезнување се поради : зоолошки, ловство, циркузи, приватни зоо, ненормална злоупотреба на било какви сафари. Остајте ги на раат. https://t.co/3PuYUEkM7l
15ReTweets59Favorites·Details
#10
Играчките ни се другарчиња.
Таа е лекцијата за #доброутро https://t.co/P0WsSODeKq
5ReTweets76Favorites·Details
#11
#доброутро
Да не биде се нема селфи од мене и кучињава. https://t.co/8qUMlOGFPA
2ReTweets78Favorites·Details
#12
Ок дечки, сериозно ми треба инфо или рт, до некој што бил во Кенија или било каде во Африка, а каде е обавезно да прима вакцини и апчиња против маларија. Имам куп прашања, што само тој, таа би ми ги одговориле.
21ReTweets17Favorites·Details
#13
Таа вози кола
Таа пуши цигара додека вози
Таа гледа на телефон додека вози
Таа ќе ме удреше на улица, од невнимание и возење преку ред.
Таа нека го слави денов, бидејќи да застанеше да се расправа, немаше да останам само на пцуење.
Ај може ќе се препознае.
7ReTweets57Favorites·Details
#14
Кај видов, кај се запустив https://t.co/ea86gtjupK
9ReTweets43Favorites·Details
#15
Нала
Во Стајковци се наоѓа хаска, врзана за дрво во нечиј двор, барале некому да ја дадат, бидејќи веќе имале ново куче, се плашеле од зарази.
1 слика.
Нала имаше напреден демодекс, буквално парчиња кожа и паѓаа.
2/3 слика.
Нормално под наша грижа.
Неизмерна љубов и грижа. https://t.co/eWr1RBMJRc
6ReTweets51Favorites·Details
#16
Абе ги памтите тополите во Скопје?
Епа еве да си прочитаме. https://t.co/hkwQ5Chks2
8ReTweets43Favorites·Details
#19
Памтам еден твит и мислам беше причина, поради тоа што имам твитер.
-името твое на шофершајбна го напишав, циган ми го избришаааа-
Сакам да кажам сега не само што нема такви твитови, туку да напишам вакво нешто одма некој ќе се најде да те обвини за дискриминација. Попушете го.
6ReTweets42Favorites·Details
#20
Кој курац на профил ставате слики, а не сте вие. Опуштете се и вака и така, никој не бара да ве ебе.
7ReTweets39Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sasho Andonovdr_koljo145
2Todd Hazetodd_haze95
3Букетbouqet10094
4dokolenkomk_dokolenko63
5Професор Цветковиќtome_corner59
6Поглиачиsmoothmanmk50
7Anchipassion_anchi44
8Kristinnakristinna_vel32
9💀 Семоќниот 🔪 Диме 💀dimepupuliev28
10Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska22