TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

сентинел славянски @hemicarot
#reach: 16743   ( 1232nd )
#followers: 4880   ( 644th )
испив андол 300 мг и ми падна температурата од 37,5 на 37,3
иам мирис, а вкус само за кич

дали да кречам беж или портокалово
2ReTweets2Favorites·Details
Улафштина (тур.) https://t.co/iHGtUAj4KN
1ReTweets4Favorites·Details
@trojanska_ безбедно е
има протоколи по рејзи, кафани, пописи
1ReTweets2Favorites·Details
@roze_______ можеше и вака, ама ние го одбравме коста петров

https://t.co/1Awyu9Of9N
0ReTweets4Favorites·Details
35-годишен пациент од Скопје почина од Ковид-19 https://t.co/tqOG7GzLZK
1ReTweets1Favorites·Details
@Dz1Dze избегнуваш зараза
0ReTweets3Favorites·Details
@DimeS10cent @alikiaj 130 000 се одјавиле од пола милион ојдени
се одјавуваат тие што што сакаат да гласаат во дкп и што немеат имот во мкд по лк (губи попуст на данок)
0ReTweets3Favorites·Details
@TheFitzzz @KatttP @DonRoko1 со што да ги вакцинираат
0ReTweets3Favorites·Details
кој го разбра ова добија петка на раче

Филипче: Измената во Законот за лекови доаѓа по барањето на „Фајзер" кое е на глобално ниво: https://t.co/5SYLZmR3Qy
0ReTweets3Favorites·Details
@Hedera_Genus @trojanska_ помина низ тиме мк
западнонилска треска, комарец
0ReTweets3Favorites·Details
@The_BB_ не е плата, стекнато право е
а и зошто би се враќал некој од белгија
0ReTweets3Favorites·Details
@posleDIKnaPIK има, ама не навлагам у непотребни кавги пошо си возам точак
:D
0ReTweets3Favorites·Details
најбезбедно по народното здравје би било пописот да го извршат службеници од јп шуми, нит ќе дое некој, ни инфекции ни бутур
0ReTweets3Favorites·Details
@Cassi0peia__ @ViksaaSkool @trojanska_ ете кај е бугарија, ќе дое и кај нас
и покрај забрана за влез од ук се појавил новиот сој
од сајтот на нивното мз https://t.co/grimRPCxVw
0ReTweets3Favorites·Details
@Goran_Man се и секого моеш да тужиш
(и да не го добиеш спорот)
0ReTweets2Favorites·Details
@Onagerot @tesko_nas налепница за продолжување на членство на рибарска легитимација(рибарска членска книшка) без која не можеш да купуваш локални дозволи за спортски риболов
0ReTweets2Favorites·Details
@AdeMacedonia @posleDIKnaPIK на замунда ништо ново
е.м.ремарк
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шодерshoeder0068
2Τρσγαηςκαtrojanska_8
3Spase ⚖️ Skornievskornievspase8
4GKkg_ohrit8
5KoToTamoPevavladimirjosifo16
6Dule Savić®shushmula6
7Zarko Ristovskidecimalfawn42106
8Chlamydiaschiffer_pg145
9Патлак илити пиштолposlediknapik4
10Полтролneznajach4