TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Винстон @hermano_33
#reach: 7320   ( 1780rd )
#followers: 594   ( 7026th )
Недела дена ќе се заседиш Скопје и креветот појќе не е твој, за јуфките е.
7ReTweets40Favorites·Details
ништо како среднеделна егзистенцијална криза to keep you up
1ReTweets3Favorites·Details
Шо слушам дур трчам вс шо слушам дур се враќам дома https://t.co/Q7pxMkfoge
0ReTweets10Favorites·Details
Два телефони кршам во рок од 2 и пол месеци и сега немам број од никого и кој и да ми ѕвонит ме мават анксиозност малку.
1ReTweets7Favorites·Details
@beetrootfalafel nagaleno od strižiljub
1ReTweets2Favorites·Details
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
1ReTweets5Favorites·Details
@AntidoteThought дали да ја барам верзијата на хихирику во 3 сатот или да отспијам прво?
1ReTweets1Favorites·Details
Малку е ослободувачки ко ќе имаш интервју со една фирма, а веќе ден претходно си прифатил понуда од друга. Ко да полагаш градска а знајш дек си паднат пошо пешак ти згазнал на пешачки.
0ReTweets7Favorites·Details
fuuuck, и џерард ко се лизна против челзи за лигана да ја изгубат
0ReTweets3Favorites·Details
@naumovskhi @11_cottoncandy @MajkataNaAslan ај имат време година-две, прва нека преживејт 😄
0ReTweets3Favorites·Details
@naumovskhi @MajkataNaAslan @11_cottoncandy Иначе после толкава дигресија од оригиналниот твит, морам за крај да речам
@MajkataNaAslan со среќа понатака, да си ја уновчиш
0ReTweets3Favorites·Details
Значи, колку и да се нервирам (премногу), морам за момент да ја испочитувам теткава од студентски и нејзината театрална злоба и оригиналноста во начините на кои ќе ти го ебит денов. Импресиониран сум, каква оригиналност, ауу.
0ReTweets3Favorites·Details
@dremkamisedreme Михаил.
0ReTweets6Favorites·Details
@izrodoT ќе го сфатам твитов ко знак од универзумот
0ReTweets2Favorites·Details
can't breathe
0ReTweets2Favorites·Details
@naumovskhi @11_cottoncandy @MajkataNaAslan и не само пракси, посвети се и на проектите задавани во склоп на предметите, исто добар starting point за во CV се - ксиар е добар за то, и со кадар и со можности
0ReTweets2Favorites·Details
@naumovskhi @MajkataNaAslan @11_cottoncandy КХИЕ овде... вешто ги избегнував сите предмети од ТК, за сега на магистерски со Венци да се соочам 😂
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1CrazyCatLadymajkatanaaslan14
2Krsh11_cottoncandy13
3Дибекtkiceec2
4На Његош малатаgorskivenec2
5Prussian Blueantidotethought2
6Opossumdremkamisedreme2
7beetroot falafel.beetrootfalafel1
8The Universe 9000izrodot1
9royal screw uppaynster1231