TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Billie Jane @hopfieldrules
#reach: 580   ( 1953rd )
#followers: 580   ( 7690rd )
@nalutilus Мислам дека на нашиве простори ќе се јават први резистентни бактерии. Ќерка ми имаше Ешерихија сензитивна само на еден понуден лек, блиску сме до тоа сценарио.
0ReTweets3Favorites·Details
@unterstrich12 Значи овие 100 одат на интервју :)
0ReTweets2Favorites·Details
@Dmee82 Некои работи им се скрос нелогични. Доматен сос до шпагетите а кечапот кај маслото на другиот крај од Веро. Се разочарав немаат азиски сосови веќе, или барем не знам кај се.
0ReTweets1Favorites·Details
@kreativenum Сега пред некоја недела ни препишаа Амоксиклав и ни дадоа замена Co-almacin, на Алкалоид, ист состав се. И тоа го нема сегде но прашајте. Го купив од Зегин.
0ReTweets1Favorites·Details
@RLothbrokJr @galevski Татко ми религиозно го следеше :)
0ReTweets1Favorites·Details
@Dmee82 Тортиљи денес земав од кај кечапот. Одма десно од влез, пред зеленчукот.
0ReTweets0Favorites·Details
@unterstrich12 Wow. И после е наддавање? Или има граница за цените?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dimitar P.dmee822
2Baumeisterunterstrich122
3Креативниотkreativenum1
4вина невинаnalutilus1
5Иван Лазаревскиivanlazarevski1
6The Templarandon_usa1
7𝐑𝐚𝐠𝐧𝐚𝐫 𝐋𝐨𝐭𝐡𝐛𝐫𝐨𝐤 - ᚱᚨᚷᚾᚨᚱ ᛚᛟᛞᛒᚱᛟᚲrlothbrokjr1
8Протестантски Оџаgalevski1