TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ракун @humoroidm
#reach: 32444   ( 1140rd )
#followers: 1166   ( 3207th )
#1
Не ми сметаат хомофоби, ама мора ли јавно да го покажуваат тоа. Дома нека си прават што сакаат. Не треба да им се дозволи да посвојуваат деца, пошо и они ќе станат хомофоби. Хомофобијата е болест. Хомофобијата е неприродна. Претеруваат со нивната хомофобична пропаганда.
44ReTweets138Favorites·Details
#2
@mojokilington Сакаш да кажеш ако престанеме да скенираме сметки, ќе престанат криминалци да се богатат или како? Пошо не глеам каква врска има едно со друго и зашо би биле во ист твит.
1ReTweets14Favorites·Details
#3
@Monihris3 Тепање 5 годишно дете, колку кул приказна
0ReTweets16Favorites·Details
#4
@MaximOvertroll Ѓаволот носи парада
1ReTweets11Favorites·Details
#5
Наредна година на евровизија ќе не претставува Новак Џокович.
1ReTweets10Favorites·Details
#6
Ја сум хомофобофоб
1ReTweets8Favorites·Details
#7
Секое лето сурфам на јаки бранови. Кога има јак топлотен бран, по цел ден дома си сурфам на нет.
2ReTweets4Favorites·Details
#8
0ReTweets7Favorites·Details
#9
@IceBucks7 Ова нба стана бетер од маалски баскет. Порано јаките играчи по 10 години у ист тим си играа, па ривалитети имаше, сеа све е у курац отидено, на ништо не личи ова више
1ReTweets4Favorites·Details
#10
Порано мислев дека македонските комичари се просечни, ама од кога ислушав малку повеќе од нив морам да признаам дека ми се смени мислењето. Сега мислам дека се потпросечни.
0ReTweets6Favorites·Details
#11
Исто ко шо беше апсурдно величење на пејачка за пеење на факинг евровизија, апсурдно е и малтретирање на пејачка за грешка у пеење химна. И после чудно било IQ82. Да, чудно е шо добиле толку високо, све е реатардирано овде
0ReTweets5Favorites·Details
#12
@DimePupuliev Значи македонскиов јазик на сегде се збори
0ReTweets5Favorites·Details
#13
@gorteo7 Немој да се одселиш, отсели се
1ReTweets2Favorites·Details
#14
@FilipFiksi Jimmy Carr
0ReTweets4Favorites·Details
#15
@ViktorStevich Вмрофоб еден
0ReTweets4Favorites·Details
#16
@saltwatered Пејачка да лежи во затвор за пропуштање на строфа од химна? Се читаш шо пишуваш ли
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@VlatkoVasilj Исто и ако си богат
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@glinenaa Сакаш да кажеш исто е ко у зима а? 300 и 70 исто е велиш а?
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@BazeLazevski Кој нормален верува во хороскопи бе
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maximum Overtrollmaximovertroll6
2Andromeda Del Reyqueenofsaigon965
3Zarko Ristovskidecimalfawn42104
4Виктор Стевичviktorstevich3
5Полтролneznajach3
6narniaubernarnia2
7Annahindig05alpha2
8💀 Семоќниот 🔪 Диме 💀dimepupuliev2
9Брусница Вејнthebatladym2
10Deliadeliakite2