TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 39585   ( 721st )
#followers: 7005   ( 360rd )
Твитер е одвратен, делува како да има само 20 души реални профили, се останато е партиски бот или просто племе
15ReTweets123Favorites·Details
Инаку просечната плата изнесува 15.500 денари
70% од цела држава работи на минималец
Кој ќе проба да релативизира сведамуебам
14ReTweets82Favorites·Details
Значи цела година за вакцини и вируси зборите секој ебан ден, секоја ебана минута, 24/7
Доста веќе да ве ебам у тоа хипнотизираните
15ReTweets41Favorites·Details
Нема по каурско од сиромаштија
5ReTweets26Favorites·Details
Good moaning
0ReTweets4Favorites·Details
Дој вечер кај мене, ќе пиеме
0ReTweets5Favorites·Details
Лекови
0ReTweets6Favorites·Details
Kol ku sme onlaj
0ReTweets2Favorites·Details
@indig05alpha @kurka_32 Работа и рмбање се две различни работи
0ReTweets2Favorites·Details
@astrogrev Ја и сега не постојам
0ReTweets2Favorites·Details
@_Lazrim Кај знаеш ти да збориш бе
0ReTweets2Favorites·Details
@Or_Spit Не каснам, 5 сабајле е
0ReTweets2Favorites·Details
@ComplicatedSofi Ќе дојдам вечер
0ReTweets2Favorites·Details
@Vlatko_Werder Прскана со сонце
0ReTweets1Favorites·Details
@Dusheven_Nemir Имиџ, го водам орото кај невестата у двор
0ReTweets1Favorites·Details
@indig05alpha @kurka_32 Exactly my point
0ReTweets1Favorites·Details
Да курво, скроз ти https://t.co/DYoR93eDWN
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Annahindig05alpha2
2Pindarkurka_322
3Гpeвastrogrev2
4🏳️‍🌈_lazrim2
5complicatedSoficomplicatedsofi2
6Кили🏹acetalukas2
7г. Влатко Вердерvlatko_werder1
8Уно Первертитоdusheven_nemir1
9Марanglicankata1
10🎰👊Докторот👊🎰atenttion_whore1