TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ид Нина 🍀 @id__nina
#reach: 44981   ( 732nd )
#followers: 3428   ( 1028th )
#1
Абееее љељеееее позитив на деноооо 😍😍😍🤗🤗🤗 https://t.co/ugclSvS5lK
12ReTweets109Favorites·Details
#2
#ТвитерНеЈеЗаСлефи ама морам едно со дада ми после 4 години видување 😍❤️🎉🇺🇸🍀 https://t.co/GdXpgP1hxA
2ReTweets78Favorites·Details
#3
Порано ме нервираа неамбициозни луѓе, сеа јас станав таква по многуте падови во животот..
11ReTweets49Favorites·Details
#4
Шо праеш?
-Чекам да ми пишеш 😇
11ReTweets36Favorites·Details
#5
Знае ли женска ти дека ме лајкуваш 🤣🤣🤣
2ReTweets40Favorites·Details
#6
02.02.2020 02:02 CET живи сме 🍀🤙🏻🤣
5ReTweets29Favorites·Details
#7
Дојди да ги јадеме чоколатцата усни на усни и да се топеме со нив 😇🤗 https://t.co/8G0YLy2tMk
6ReTweets25Favorites·Details
#8
Моите моментално на концерт на André Rieu слават 60ти роденден на татко ми, ја гревче спремам испити 😇
3ReTweets28Favorites·Details
#9
Испитна ти је дел од годината коа си прјаден/а, наспиен/а и филмови нагледан/а..
3ReTweets24Favorites·Details
#10
Абреееееее не ми викааај какоооо сакаааш тиииии!!!! https://t.co/AtjyRMyuGL
3ReTweets24Favorites·Details
#11
Ој да ти го излапам тоа муцето 🤗😍❤️
4ReTweets21Favorites·Details
#12
Дојди да се гушнеме и ќе помине сé...
4ReTweets21Favorites·Details
#13
Здраво дечки Ид Нина тука, ви фалев ли? ме нема пошто е испитна ама ве сакам си знаете 🍀❤️
*ако некој го интересираше хехе
0ReTweets31Favorites·Details
#14
Знае ли некој дали можам да извадам лекарско уверение во Скопје или мора во градот каде што ми е адресата по лична карта??
П.С За возачка ми треба РТ РТ ФМП 🤗❤️
7ReTweets7Favorites·Details
#15
Коа си помислам колку пари оставив на факултетот срцето ме заболе кола ќе си купев да му ебам мајката...
2ReTweets22Favorites·Details
#16
Ете Македонија се спомна не само во библијата еве и на Оскарите. #оскар2020 #Oscars2020
3ReTweets19Favorites·Details
#17
РТ ако сакаш Гуштер. да се врати на твитер, лајк ако сакаш да се деси брзо...
3ReTweets15Favorites·Details
#18
Му здосади да прае 1500000профили, па почна прошка да бара за навредите или повеќе за внимание...
3ReTweets11Favorites·Details
#19
Ме изнервираа многу сум јадела сеа ќе си зготвам нешто за инат!
1ReTweets16Favorites·Details
#20
Не се роди машко за мене да бидеме match или не сам го пронашла можда..
1ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1гуштер.igu_ana32105
2Саретоmrcatorka53
3Ненајаденact_a__fool24
4Џек ЛаГуардиа од Панчаревоpaparov16
5Ким Јонг-унdiktatorot111
6Зинаidna_logopetka10
7awesome blossom 🌸horridchildd10
8Ale✘✈♎ ™︎aviatorinsane10
9Traveler_Lonely 🖤l_traveler__9
10Германка™🇩🇪sugaryouknowme9