TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 94830   ( 110rd )
#followers: 4209   ( 788th )
#1
"Многу од вас ме прашаа (никој ја нема прашано) дали имам и други wasted time шкртки, па еве ги денешните" https://t.co/g6HyDwwPSV
52ReTweets351Favorites·Details
#2
And done, time has been wasted https://t.co/Gx0XmeiQ9q
25ReTweets197Favorites·Details
#3
Поле погледниш, или планина
-сегде Божева је хубавина.
Тамо по с'рце в кавал да свирам,
с'нце да зајдвит, ја да умирам! https://t.co/N6wcuZX703
22ReTweets137Favorites·Details
#4
Првпат садам салата од scraps, а не од семе и си растат бебињата 🌱😍 https://t.co/hPQ7uE5tja
11ReTweets157Favorites·Details
#5
Ќе ве послушам и ќе ги посредам, stay tuned :)) https://t.co/N2rCseXPvT
13ReTweets134Favorites·Details
#6
Совршен чат не пост... https://t.co/rixmwn1WhX
17ReTweets111Favorites·Details
#7
Ти го вадиш од секакви проблеми во секое време, он те блокира кога си во најлошо ко да си ништо оти е љубоморна женската. Го нема ни жив ни мртов две години, запаѓа пак во гомна, ти се јавува и вика "извини, не сум видел дека те имам блокирано". Вакви другарчиња <3
11ReTweets125Favorites·Details
#8
Американците ставаат трева у брауни, јас ставам аронија, стоена во ракија 👌🏼 https://t.co/Gy9T0sJG30
8ReTweets131Favorites·Details
#9
Омилена рима засекогаш?
- Не се плаши не се бој,
нема коски куро мој.
12ReTweets94Favorites·Details
#10
Маршот за независноста на Полска, секоја година во ноември. Ама лапајте си фејк њуз, само да се тресело глупости по интернет. 🤦‍♀️ https://t.co/BrnIS3pTpG
14ReTweets77Favorites·Details
#11
Ме радуваат мали совршености 😍 https://t.co/hu7CSlROuO
4ReTweets98Favorites·Details
#12
Штотуку ми кажаа дека покрај тоа што вирусот е пуштен за да ги истреби повозрасните, онаа држава која ќе пријави најмногу починати од корона, добива многу пари и затоа им даваат пари на семејствата да кажуваат дека блиските им починале од корона. Студентка на медицина иначе :)
7ReTweets84Favorites·Details
#13
Во однос на патување кон соседни држави моментално, споделувам информација која ја добив од Владата.
РТ за да стигне до сите што им треба. https://t.co/Rlb5MXW2Uh
19ReTweets43Favorites·Details
#14
Земи пиво, те чекам https://t.co/mfiFvgPOBz
1ReTweets94Favorites·Details
#15
Има посмешна држава од Македонија?
- Немааа немаааа не ќе се родиииии
9ReTweets68Favorites·Details
#16
Не си единствен https://t.co/XVSJAnq1gy
7ReTweets69Favorites·Details
#17
Имаш лош ден?
Pop kek to the rescue! https://t.co/oBrGk9Kx3a
4ReTweets66Favorites·Details
#18
Cutting pineapple with minimum waste 🍍 https://t.co/yJD1AZHCwm
6ReTweets59Favorites·Details
#19
Од А30 до D30, викај ме камелеон. https://t.co/Df8yJMWcZy
3ReTweets66Favorites·Details
#20
Заменив куќа со двор 1000 квадрата за соба 36 квадрата. Ама мирот во собата 😍
3ReTweets56Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Lorde is backkkkkkknikogaspojce51
2Captain Obvious 9000izrodot34
3The Doom Slayerthe_d00m_slayer33
4Solivaganttheevilshort33
5Ариелproblembyme30
6Баба Ванѓаtikemikazes29
7Ид Нина 🍀id__nina25
8гуштер.igu_ana3222
9Саретоmrcatorka21
10nnnemainbonebitch21