TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Igor Caveski @igorcaveski
#reach: 0   ( 8719th )
#followers: 196   ( 15354th )
Колку би сакал да видам повик "Тато". https://t.co/FCzfZvbrfI
0ReTweets2Favorites·Details
Pavle, LDP, Lile Mile se dokaz zoshto glas za mala partija e zaguben glas.
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Колку Обединети нации никој не ги есапи веќе покажува тоа што Заев ќе им ги пушти Фрчко или Жерновски.
0ReTweets0Favorites·Details
90 и некоја постер од ѕверовиве во соба. Детство. https://t.co/nPWZmvVFT5
0ReTweets0Favorites·Details
Мрднативе си ги рачунаат и вакцините што ги планирале. Во реалноста имаат едно кутивче.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mozzart Bet Makedonijamozzartmk1