TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Менгел @igormengel
#reach: 16084   ( 565th )
#followers: 2013   ( 2240rd )
Школо, бомба.
Тимс, паднати сервери.
Доручек, нема леб.
01.03.2023 во Европска Македонија
23ReTweets113Favorites·Details
Среќен 8-ми Март на сите баби што продаваат цвеќе на тротоар за 8-ми Март.
5ReTweets28Favorites·Details
Може вака?
https://t.co/2OdO4noZV2
1ReTweets5Favorites·Details
@Corner_43 @MaribellPoppies Мене пример ми е страв од жени шо знаат да изберат најбоље сирење.
1ReTweets4Favorites·Details
Саатот да го вратите 1 назад во понеделник во 16 да биде 15, остај тоа за викенд.
0ReTweets7Favorites·Details
Ќе шитнеш имот, ќе идеш у Солун по оружје, востаници ќе организираш, ќе се дигнеш ќе ослободиш некое село, ќе те ранат, ќе го задушат востанието ќе те стаат у Историја за осмо за да Тато не ми е јасна оваа лекција.
0ReTweets7Favorites·Details
@Magnetolicious Муце, жена ми коа ми беше девојка чуваше ваква, ја земав да ја прошетам надвор малце и отиде у тревата и више не чуваше.
1ReTweets1Favorites·Details
@Corner_43 @MaribellPoppies Ќе мора да се провери тоа 🤨
0ReTweets3Favorites·Details
Да, жена ми ја крева ролетната за нејзина висина.
Да, на секое искачање на тераса на цигара си праам мастер ресет у чело.
0ReTweets3Favorites·Details
Кромид камион,
кромид киднапер,
Драчево рулз на ТЛ денес.
0ReTweets3Favorites·Details
@KatttP Десно горе кликни following, ваљда си на она for you лево...
0ReTweets3Favorites·Details
@1KRealDeal Ја ради Пантиќ со Барса 4 комада ама па од кога дојде Симеоне 🤐
0ReTweets2Favorites·Details
Си идеш на градски и ти се паѓаат до тебе 30 голи Норвежани.
Ок, што кур бараат 30 голи Норвежани на МКД-Малта?
0ReTweets2Favorites·Details
@1KRealDeal Да ама со антифудбал и ради тоа не го можам.
0ReTweets1Favorites·Details
@eftelijanamajka пробале Ефи, али овие шо збираат данок ги сретнале таму кај чешмата и ги решиле, па комитиве шитнале имотот дека скупо тоа данок на имот јебига морале оружје да купат, исто ко денес видиш само сеа у Солун на кафе и шопинг се иде :(
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
One of these days these boots are gonna walk all over you.
0ReTweets1Favorites·Details
@vranistanska Снао си ја утнала овде поентата али ок.
0ReTweets1Favorites·Details
@KatttP Апдејт провери да не немаш, кај мене е ок така...
0ReTweets1Favorites·Details
Со индигнација одбивам да ги продадам јајцата за 9.8х2 денари. На толку храна за јајца се запнавте.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Синеcorner_432
2[email protected]maribellpoppies2
3K-Real1krealdeal2
4prostmoderenmagnetolicious2
5KatttP.katttp2
6Εφτελιαeftelijanamajka1
7b®️gasimilacija1
8SnaaVraništanskavranistanska1