TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

igor perkovski @igorperkovski
#reach: 83107   ( 161st )
#followers: 2255   ( 1630rd )
#1
Се вдомува Кики,7месеци старо мешанче.вакцинирано.прочистено од паразити.здраво.мирно.и секако ќе биде чипирано.
Ниска по раст,може дома и во двор да се чува.
Инфо на тел.078 32 51 75 https://t.co/XtVH3WaJXT
42ReTweets41Favorites·Details
#2
И што кажувате,старци,мм?
Па кога ќе видам некои омладинци/ки,па овие се бре фешн гуруа!!!! https://t.co/BuxcwG2oKz
9ReTweets87Favorites·Details
#3
Утеха за по сабајле... https://t.co/v2owgVixUf
13ReTweets64Favorites·Details
#4
*koj kako
*razmisli i smeni neshto https://t.co/bI6gOiV6aG
14ReTweets51Favorites·Details
#5
Еее ова е туш...и купатило,секако. https://t.co/Dt2VibKBrb
7ReTweets70Favorites·Details
#6
Убаво и светло. https://t.co/GC7YJpHJPX
6ReTweets59Favorites·Details
#7
Нешто есенско... https://t.co/0ndMvZddB6
6ReTweets52Favorites·Details
#9
Само еден 'поздрав' до
*мразачите и
*трујачите. https://t.co/hxuoJXD2GA
8ReTweets37Favorites·Details
#10
Малку нагоре повисоко... https://t.co/QwsaMsX6Vu
7ReTweets37Favorites·Details
#11
11ReTweets25Favorites·Details
#12
Па маму ли вам јебем сељачка психопатска...па прстите да ви се исушат што запаливте сувата трава...земи изорај тоа нивите не ги пали сељачаано непрокопсана https://t.co/5giZZJOxVf
6ReTweets38Favorites·Details
#13
Она кога трејлерот за коњи ќе си го прилагодиш за себе.🙂 https://t.co/MHYAkmlvdf
6ReTweets32Favorites·Details
#14
*ferrari
*Lago di Como
*vintage https://t.co/jy70XwLPYC
7ReTweets27Favorites·Details
#15
Се пронајдовте,мм? https://t.co/Es8Posfy0t
4ReTweets34Favorites·Details
#16
Како беше..
*обечање лудом радовање... https://t.co/LW1Qii2Ltt
5ReTweets30Favorites·Details
#17
Малку убавини по сабајле... https://t.co/QLscnnx0rU
1ReTweets40Favorites·Details
#18
Паа види вака... https://t.co/Rjz4XEfnu0
6ReTweets22Favorites·Details
#19
Неделава може да почне... https://t.co/Q5UCzwW0hc
1ReTweets33Favorites·Details
#20
Еее ова е мачка.
*меин кун
(ова е најголемата) https://t.co/h8YD91sZyd
1ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нешоnesosk46
2‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_34
3Тишинаsayonlyonce28
4Elearthling_el26
5Дарлаexmitevskad21
6Опиумdokturkata17
7KatttP.katttp13
8crvenokosata2eyeshadow11
9Caledonia1red2yellow3blu10
10Др Арсланагићarslajemenibog10