TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

гуштер. @igu_ana32
#reach: 111444   ( 43rd )
#followers: 2755   ( 1330rd )
#1
"Здебелена си или така ми се чини?"
Не ти се чини, здебелена сум еј и знаеш шо освен што се распаѓам физички, се распаѓам и психички. Друго нешто што го мразам кај себе да не сакаш да ми посочиш случајно јер без тебе нема шанси да спознаам какви промени ми се дешаваат?
40ReTweets196Favorites·Details
#2
Си ја гушнав мајка, и го чув срцебиењето, поспокојна сум. Ама чука напола. Утре требаше да палиме свеќи на торта, а не на гроб. Никогаш повеќе нема да сме цели.
4ReTweets260Favorites·Details
#3
Мамо, касно ли е да ме абортираш?
30ReTweets117Favorites·Details
#4
Може некој да ми објасни што е одвратно тука? Знаете што имате у тањир, знаете од кое животно доаѓа, истото животно ако ви го донесат печено на маса веројатно нема да речете одвратно. Објаснете ми, не разбирам стварно што е одвратно, само лицемерно ми звучат ваквите коментари https://t.co/Sa7UR4bmn5
14ReTweets101Favorites·Details
#5
Бритни е битолчанка, овде убаво може да се види како го изговара фамозното "боооо" https://t.co/qYHF0ESR4l
18ReTweets81Favorites·Details
#6
Не барај од генерација растена со шпански серии да не праи драми
17ReTweets57Favorites·Details
#7
Ми касни, значи уше од сеа се познава дека на татко му ќе е целото
11ReTweets61Favorites·Details
#8
Ај озбилно сеа, постои ли чоек шо иде трезен и му се свиѓаат тие тупци тупци забави?
5ReTweets76Favorites·Details
#9
Дечки океј е, не се живее без храна и вода, без кур се живее
9ReTweets62Favorites·Details
#10
Виша пензионерска технологија, дами и господа https://t.co/ixICMll0fl
9ReTweets61Favorites·Details
#11
Бега 2 километра од ринглата коа пржи нешто, многу прскало, а не и смета он коа ја прска
12ReTweets52Favorites·Details
#12
Имаме нешто заедничко, двајцата сакаме да се качуваме, он на планини, а јас на него
10ReTweets54Favorites·Details
#13
Ме блокнала глупачава бе! Пренесете и дека знам која е и дека нема кај да се скрие, а да не ја најдам! https://t.co/E27nOnL4q0
8ReTweets60Favorites·Details
#14
Не е битно дали ме интересира темата или не, обожавам да слушам луѓе кои ми зборуваат за својата пасија и притоа им светкаат очињата и сфаќаш колку го сакаат тоа нешто
5ReTweets59Favorites·Details
#15
И мачка да бев со 9 животи, сите 9 ќе ги заебев
10ReTweets40Favorites·Details
#16
Ако ти пуштам водичка не значи дека сакам нешто со тебе, може си само гомно
9ReTweets41Favorites·Details
#17
Испитов беше дојдов, видов, си отидов
7ReTweets46Favorites·Details
#18
Шо би праеле со многу пари? Што и да претставуваат за вас многу пари
2ReTweets57Favorites·Details
#19
Ептен жалче ми паѓа вака за некои од вас што немате тронка љубов во вас за ништо, вие сте само труло месо
7ReTweets41Favorites·Details
#20
Не му треба филтер 🥰 https://t.co/5EaKyLatdG
7ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ид Нина 🍀id__nina286
2Саретоmrcatorka112
3Ким Јонг-унdiktatorot192
4awesome blossom ❄horridchildd55
5Ариелproblembyme52
6H i 🌖vlijatelenn41
7Анхедонаidna_logopetka38
8Ненајаденact_a__fool35
9Диегоfiljanshtrkot35
10На Сузе малиотnasuzemaliot34