TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даниела @ingeingedani
#reach: 74165   ( 254th )
#followers: 2721   ( 1362nd )
#1
Metallica - Nothing Else Matters
https://t.co/Gg6kPvrC26
11ReTweets66Favorites·Details
#2
Carl Orff - O Fortuna - Carmina Burana
https://t.co/G5Rtjto2AF
11ReTweets54Favorites·Details
#3
Со музикава слабо котирам. Морам сеа вака.
За да ми се крене ричот ми е 😁 https://t.co/PStKA8amhX
7ReTweets65Favorites·Details
#4
Потребни ни се најмалку 4 прегратки дневно за да преживееме, а 8 за да функционираме нормално и да сме среќни.
7ReTweets60Favorites·Details
#5
Која ви е омилена песна од '80 -ти?
Мене една од поубавите ми е 👇🏻 https://t.co/5HNnMogKCk
5ReTweets56Favorites·Details
#6
Драган Каранфиловски - Бојс - Опасно сум вљубен во тебе
https://t.co/YuMEZTqX6k
9ReTweets42Favorites·Details
#7
Evanescence - Bring Me To Life
https://t.co/0CbGd01m9Y
10ReTweets38Favorites·Details
#8
Како би изгледало кога на соте работни места би имало вработено луѓе стручни во областа, кои знаат што треба да се сработи?
6ReTweets49Favorites·Details
#9
Metallica - Nothing Else Matters
https://t.co/5yuxN9ezL4
8ReTweets40Favorites·Details
#10
Трета смена https://t.co/OAgMOPVA47
3ReTweets54Favorites·Details
#11
7ReTweets40Favorites·Details
#12
Поглед.... https://t.co/s161Z2jnAn
3ReTweets50Favorites·Details
#13
#14
Недела е ден кога си ја пушташ омилената рок плејлиста и си играш со тесто 😁
4ReTweets45Favorites·Details
#15
Duran Duran - Come Undone
https://t.co/7YS4e8N951
4ReTweets43Favorites·Details
#16
Си бара времево... https://t.co/RuOixka02d
3ReTweets46Favorites·Details
#17
#18
Дали песната Због једне дивне црне жене е преработка на Black Magic Woman?
6ReTweets36Favorites·Details
#20
Не можам сега, ќе пливам 🏊🏻‍♀️☔💦 https://t.co/iMumRgpV8r
2ReTweets45Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🌺°~Дејдример~°🌺unomochaccino91
2Anchipassion_anchi45
3🍩Крофниче🍩krofni4e23
4Mrs. Unknownmrsunkn2090773023
5🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸🎸🤘zaumna_sila122
6Бјанка Мизелcrnokosa12320
7devojcetosokucinjatahejter_venus20
8Marija Danilovskamarijadanilovs119
9K a s l e r IIindijamen119
10Dejan Vidimliskidvidimliski18