TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сок на растварање @inospektar
#reach: 0   ( 29160rd )
#followers: 943   ( 4801st )
Cataplana да не ја гледам само по 24 Kitchen, конечно да ја пробам 🥰 https://t.co/DxidkUt6uE
0ReTweets18Favorites·Details
Videte gi ovie kuli od pire 🥰 https://t.co/MmkYuNMB2J
0ReTweets9Favorites·Details
Другарка ми нема социјални мрежи, ми пишува да и' пратам слики од одмор, ја со сет памет и' испратив 50 слики, за сите добив коментар и си направивме муабет и тоа е другарство што трае едно 19 години што ви посакувам да го имате.
0ReTweets9Favorites·Details
Ако го обијам излогот, дали се нафаќате да купувате крадена роба? https://t.co/tINAyQ5UW8
0ReTweets4Favorites·Details
Update: цел ден бев на сонце и НЕ ИЗГОРЕВ
0ReTweets4Favorites·Details
Quality over quantity е моето мото, и не само за облека https://t.co/1LjaRry0Q1
0ReTweets5Favorites·Details
Izweenete, zafatena sum so degustiranje vino

🥂 https://t.co/nzxZsVoHNs
0ReTweets6Favorites·Details
Толку сум навикната на мачките што очекувам секој момент да се појават и да се наместат до мене 😔
0ReTweets1Favorites·Details
Детето ко ќе се раскинка и ќе го вратиш на мајката https://t.co/bTvsh6nXbv
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии