TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Технократ @insider_corner
#reach: 14548   ( 1461st )
#followers: 793   ( 5499th )
Ќе речиш абе малку мозок да имаше во та глата, ама пак вмроец и мозок не одат заедно 🤡 https://t.co/6jFoTb3Ixz
11ReTweets50Favorites·Details
- Јас верувам во вас, верувајте и вое во мене.
- Му веруваат.
- Шетат позитивен на ковид и намерно ширит зараза https://t.co/QYs1DwFaz0
6ReTweets31Favorites·Details
Ебате куртонот! Требит да си понесит одговорност говедово 🤮 https://t.co/PQPZwZjmuO
1ReTweets13Favorites·Details
@ddimkooooo ЖМицко, Сашо Донев - претседател на совет, бившото секретарче на Бакрач, лигњана... Имат еден куп вмрана за изолација 🤡
2ReTweets5Favorites·Details
@alikiaj Штурци... Ама пак не е арогантен
0ReTweets3Favorites·Details
@DankHooper Назад ни е зимата... Со Пецак и екипава негова само господ на помош. И то малку шо пркна градов ќе го посерат.
0ReTweets2Favorites·Details
@SofreTrifunoski Уш малку ќе имат снемано луѓе за блокирање 🤭
0ReTweets2Favorites·Details
@Freddy_AFC Море мамето негово, списоците на позитивни низ Охрид излегвеа од центар за јавно здравје на тефтерчиња од вмро. Цело вмровско дувло е таму. Едино шо можит е да му напрает негативен тест за да се глупират вака 🤡
0ReTweets2Favorites·Details
@SofreTrifunoski Имат некој шо не е блокиран од 🐷?
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Лешинар
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Ќе те потчепнит тетката/чичкото во грлото и носот ко ќе ти земат брис и од магично ќе добиеш негативен тест.
0ReTweets1Favorites·Details
@Mijakott Страв му е 😂 да не станит Фрчко со шамари да почнит 🤭
0ReTweets1Favorites·Details
@sinisa_goliOtok Риба имат или да донесиме?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sofre Trifunoskisofretrifunoski2
2Astérixsendvicsovegeta2
3Илузионистаelilusionista251
4Babuşdankhooper1
5Great Dragongreatbite381
6Baba Penababa_pena1
7Cosmopolitanalikiaj1
8Dimkoddimkooooo1
9Skakarskiskakarski1
10Фред Џонсfreddy_afc1