TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Wraith Queen @irenaxxxx
#reach: 66628   ( 584th )
#followers: 7624   ( 288th )
#1
Сон на повеќето машки е да имаат пари, добра кола, добра женска, и да ебат што ќе стигнат ама оваа добрава да не дознае
22ReTweets93Favorites·Details
#2
Гледав некој порниќ, две девојки пушат еден кур. Еее сиромаштијо, значи до таму е кризава дојдена
16ReTweets85Favorites·Details
#3
Ебеш ти таква љубов, кога само едниот сака
21ReTweets67Favorites·Details
#4
Постојат четири времиња: минато, сегашно, идно и предоцна
15ReTweets44Favorites·Details
#5
Оној, кој подобро те чувствува од самата себе. Оној, кој гледа да ти ја разубави секоја тага и да ти го смири секој немир. Е тој заслужува да бидеш негова
17ReTweets37Favorites·Details
#6
Ми фали нешто истетовирано, да ми се шета по дома
10ReTweets44Favorites·Details
#7
Во ред е машкото да биде романтично и да ти подарува внимание, тоа го прават вистинските машки. Тоа не го прави заљубена будала, туку шмекер и џек
9ReTweets45Favorites·Details
#8
Не постои "премногу си далеку". Постои "не ми е доволно важно"
11ReTweets35Favorites·Details
#9
Ќе затворам очи и тука си, ми се чини можам да го осетам и мирисот на парфемот https://t.co/zKDXmX07ub
10ReTweets32Favorites·Details
#10
Она убаво чувство, кога некој ќе те засака со сите лудила, па кога ќе ти надојдат оние демони и ќе ти ги замрачат мислите, тој ќе најде разбирање и ќе те гушне. Е тоа
10ReTweets30Favorites·Details
#11
Тој во еден град, јас во друг, километри помеѓу нас, а нашата љубов најјака. И не е илузија и заебанција
7ReTweets32Favorites·Details
#12
Да му бидам утрински секс пред работа, порака на пладне "ми недостасуваш", второто гушкање после работа, див секс пред спиење и шепот што му кажува "те сакам". Е тоа
5ReTweets37Favorites·Details
#13
Краток фитиљ и долг јазик. Опасна комбинација
8ReTweets28Favorites·Details
#14
И зборот е допир, само ако го умееш https://t.co/LPSKH6We6T
9ReTweets22Favorites·Details
#15
Ебеш бакнеж ако е без страст https://t.co/WvRnjx5xvl
6ReTweets23Favorites·Details
#16
Машко треба да се бира по едноставен критериум. Чекај да видам дали ме правиш среќна?...Ааа не , ај чао
6ReTweets23Favorites·Details
#17
19.03.2020: Далечината може да биде поднослива и убава, ама дистанцата никогаш
6ReTweets21Favorites·Details
#18
Господе, помилувај ги безгрешниве, нас грешните има кој. Амин! Добра вечер
6ReTweets21Favorites·Details
#19
Дозволете да ви посакам Добра Ноќ, и да ви се заблагодарам што не ме одследивте вечерва. Од утре продолжуваме со редовна програма...Ок. Се зезам кур ме боли за анфоловери
3ReTweets28Favorites·Details
#20
Кога ќе ја сретнеш вистинската личност, доволно ти еден саат за да ја разбереш, еден ден да се заљубиш и никогаш да не ја заборавиш
7ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квикprilepcaneco54
2Поштаротpostarot12
3Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata5
4Nikolajevičukapoan3
5Мрчаторstrshlen3
6..martin..mmmmmartinsssss3
7Мапкоmapkoman3
8Dragon1508dragon150812
9Santino020by0072
10Филизаunejardin1