TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 70897   ( 389th )
#followers: 1687   ( 2321st )
#1
Си се тешам дека ако духот ти е млад, годините се само бројка... Плус, ако паметот доаѓа со возраста, јас дефинитивно заглавив на дваесет и две. Ама, некако овој новиов број, еден убав 42, ми претставува нов предизвик, за конечно да пораснам 🥳 https://t.co/4lx5O97uTx
10ReTweets548Favorites·Details
#2
Убаво е кога после 100 години ќе се сретнеш со најголемата тинејџерска симпатија, а изгледаш одлично (он небитен 😂😂)
2ReTweets94Favorites·Details
#3
Зошто, бе, до избори не се појави некоја нормална (можно ли е???) политичка партија, да ги тресне од земја и едните и другите?
8ReTweets71Favorites·Details
#4
Готвиме со Ендру. Рецепт не барајте. https://t.co/eINNixBt56
0ReTweets72Favorites·Details
#5
Убиј ме мајко со моторна пила и прави го тоа полека! https://t.co/5dsxrfJf6n
8ReTweets47Favorites·Details
#6
Од Рио и Мајами, Берта спадна на Карпош-муабети. Животе курво! https://t.co/kTEoCvnPUz
4ReTweets55Favorites·Details
#7
Баклавите од Оселот добри, ама не да паднеш у несвест... https://t.co/ErA9SolJY2
1ReTweets63Favorites·Details
#8
Секој ден е ден за алкохол 😍😍 https://t.co/JDD3abtR6V
1ReTweets62Favorites·Details
#9
Како животот? https://t.co/aMlgqyrmyQ
8ReTweets40Favorites·Details
#10
3 мај 1999, хотел Панорама на Водно... Ричард Гир со обезбедување, другарка ми Весна и јас. "Додека да ти кажам ене го Ричард Гир, ти веќе беше залепена до него". Немам слика, ама имам автограм, ред муабет и осмех од овде до Сан Диего секојпат кога ќе се сетам на моментот... https://t.co/pHPFUSrwuO
3ReTweets55Favorites·Details
#11
Укинале полициски? 🤔 https://t.co/1Xd0Fp46Tn
2ReTweets56Favorites·Details
#12
Честитки уште 14 дена вонредна состојба и полициски час
7ReTweets30Favorites·Details
#13
Ако ти се погоди песната, музиката не е никогаш доволно гласна!!!
7ReTweets29Favorites·Details
#14
Деновиве до 20 часот си се враќам дома, не за друго, туку да не ми е шок кога ќе нè стават во пак нов карантин за некој ден, ако продолжи ширењето на короната ова темпо.
3ReTweets40Favorites·Details
#15
Кога ќе пораснам сакам да бидам Шерон Стоун
0ReTweets40Favorites·Details
#16
Улицата ми мириcа на чај од липа...
0ReTweets39Favorites·Details
#17
Ако не спортуваш, како не си дебела?
Еве, уште се мислам што да одговорам....
0ReTweets38Favorites·Details
#18
#19
58 саати карантин? Бринг ит он!
3ReTweets25Favorites·Details
#20
Џабе ти излегуваат убави зборови од устата, ако душата ти е злобна!
2ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Глупафинтаglupafinta21
2Traveler_Lonely 🖤l_traveler__16
3Ernestoernestocezarmkd14
4Frank Castleskopskipunisher10
5Монте Кристоtemplisignum10
6Иванаinolcheva7
7Mr. Махмудalexzlatanovski6
8Бициклетаkornelijaat5
9Еск0барeskobar_od_sk5
10Бојанhasawatermark5