TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ivan Anastasovski, PhD @ivananastasovs1
#reach: 24242   ( 1029th )
#followers: 401   ( 9476th )
Иако сум подржувач на оваа гарнитура каде сум припаѓал некогаш, господа од @VladaMK ставовите а пред се односот на вашата министерка за образование ви одзема сериозен процент на гласови кај вработените во образованието на сите нивоа. Мое е да си кажам, вие како сакате.
21ReTweets131Favorites·Details
Овие или фудабелрите изборија пласман на Еуро. https://t.co/dEVPiedod1
7ReTweets26Favorites·Details
Сезоната ја прогласувам за живо, #NescafeFrappe https://t.co/ixi4KIDp49
2ReTweets12Favorites·Details
Come on @ChelseaFC , please win tonight it is very important 🏆
1ReTweets3Favorites·Details
@FliferCo Штета за германецот, ќе се ослободеше малку од притисок со овој гол
1ReTweets3Favorites·Details
@FliferCo Вака Боки конечно заличи на маж без ботокси и шминка 😀
1ReTweets2Favorites·Details
We have our Boss TT, lower level stress, passion and combativeness on high level. This is @ChelseaFC. Congrats guys tonight we are proud as supporters. https://t.co/ZTNh0qdz2x
0ReTweets2Favorites·Details
@ChelseaFC Fantastic 45 min, lets continue with this spirit
0ReTweets0Favorites·Details
@ChelseaFC @masonmount_10 @reecejames_24 @ToniRuediger again fantastic real warrior, Christensen are getting better and better, we only wait for @TimoWerner to shine. @masonmount_10 MOTM. Finally we look like team who plays top football. Today, congratulations to all players, but I really happy for our BOSS TT.
0ReTweets0Favorites·Details
@bobihrist #Куманово е една од општините каде бројките одат горе, се додека има семејста кои се кријат и не кажуваат дека имаат симтоми за да не им избега дневна шема на кафе нема да не биде. Не се работи веќе ниту за кластери ниту протоколи тука за менатален КОД.
0ReTweets0Favorites·Details
@bobihrist За жал така е Боби, но за тоа нема акт или закон тоа е во главата на секој поединец и неговата лична одговорност
0ReTweets0Favorites·Details
@LudataKomshika Вклучувајќи и голем одмор :)
0ReTweets1Favorites·Details
@AjKazam Благодарам исто и вам
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТвитерМК ШТАМПА 🌹📰fliferco2
2Bobi Hristovbobihrist2
3Влада на Р. Северна Македонијаvladamk1
4Не сум твој типludatakomshika1