TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Безценна @ivanathefish
#reach: - -
#followers: - -
#1
Ова ли е тоа став да се имало? https://t.co/vcOOFZVnwC
55ReTweets191Favorites·Details
#2
Животот постепено се враќа во нормала https://t.co/EwivfuSaEj
14ReTweets97Favorites·Details
#3
28 години од Fear of the dark. Која ви е омилена песна? https://t.co/B8hJIu8fDb
9ReTweets101Favorites·Details
#4
На син ми во училиште им бараат да напишат некој текст за ЕУ. И ја му напраив концепт:
- повеќе пати ни дадоа датум за преговори ( само на нас 😊)
- сменивме име за ЕУ
-Бугарите сеа не ни го признаваат јазикот...
Бујрум нека напише состав ♥️
9ReTweets89Favorites·Details
#5
Јас сум за тоа маркетите да не работат во недела. Не е хумано да му скратиш на некој неделен ручек со фамилијата
6ReTweets71Favorites·Details
#6
Земавме маче...ни одговара на гарнитурата 😂 https://t.co/7TYG1sseg3
4ReTweets74Favorites·Details
#7
Кој бил за Велигден во Бигорски знае каква среќа владее меѓу монасите и верниците. И тие што не веруваат, во Бигорски ќе поверуваат.
За многу години 🙏
4ReTweets65Favorites·Details
#8
Трилерче 😁 https://t.co/SiciYZlJfp
2ReTweets63Favorites·Details
#9
Јадете јагнешка чорба? 🙂 https://t.co/iaI2M3eAjV
2ReTweets55Favorites·Details
#10
Бидна 😊 https://t.co/iZ4UxXcmXG
1ReTweets56Favorites·Details
#11
Христос воскресна!
Навистина воскресна!
Бог да биде со сите нас! ❤️
2ReTweets42Favorites·Details
#12
Абе кој ќе праи баклава, абе кој 😊 https://t.co/tGKQnYCAmj
0ReTweets47Favorites·Details
#13
Вака ли изгледа пријателството?

https://t.co/MzBzaggCbD
5ReTweets30Favorites·Details
#14
This didn't age well https://t.co/JvyGLRL2dW
4ReTweets31Favorites·Details
#15
А, зошто не би било македонско стартап село? Чисто како идеја 😉 https://t.co/h1kUlWe7D9
4ReTweets30Favorites·Details
#16
Не се палете многу на патриотските изјави на Максим и Стефо, тие пред избори секогаш се патриоти со жици со све, а после избори се прогресиФци
2ReTweets30Favorites·Details
#17
Струмица го има најубавиот споменик на Гоце, која иронија https://t.co/n2aIsey8Hh
3ReTweets27Favorites·Details
#18
Не ве потсети #ТретоПолувреме лани на Вардар? Не го пренесуваа на ТВ, скромна прослава, како забрането да беше да се слави 😔
3ReTweets24Favorites·Details
#19
Да пробам и јас да напраам тоа што го викате трилече 😁 https://t.co/7G1V72CrI7
0ReTweets22Favorites·Details
#20
Трето полувреме на Сител 🙂
0ReTweets21Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🍩Крофниче🍩krofni4e21
2Царевата Ќеркаcarevata_kerka10
3Капетански Дневник☠blacktaurus78
4Професор Цветковиќtome_corner7
5Ravenightblackravenm7
6AdeMacedonia ®🇲🇰ademacedonia6
7ајваннiiiiivann16
8Патлак илити пиштолposlediknapik6
9Dimitrijaarnautovdimitar6
10Wubalubadubdubseirdotmk5