TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zoran Ivanov @ivanov_zoran
#reach: 44533   ( 395th )
#followers: 831   ( 5481st )
Не пропадна камионот, пропадна “Скопје 2014”.
27ReTweets114Favorites·Details
Парадокс:
Најгустата концентрација на бугарски пасоши во државава бара прекин на договорт со Бугарија.
24ReTweets127Favorites·Details
Препотентно, не препотентно ама од разно разни фалби ми пука филмот па, (ѕирнете и по архивите), ќе потсетам:
Привот што вечерта на 8-ми септември ‘91-ва од скопскиот плоштад соопшти дека Македонија стана самостојна е Зоран Иванов.
9ReTweets59Favorites·Details
И ВМРО-ДПМНЕ стана Северџанска, нема референдумско за преспанскиот.
5ReTweets38Favorites·Details
Бојко го заболело за химната, аман бе Бојко, а да те заболеше малку и од сопствениот шовинизам !!
0ReTweets5Favorites·Details
Italijankava Meloni ista kako bugarinot Slavi, se isplashi od sopstvenata pobeda deka ke bide premierka pa pravi se da bide otkachena zzrtva.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии