TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бурек @ivoapostolovski
#reach: 31013   ( 271st )
#followers: 688   ( 6601st )
Почивај во мир актериште наше. https://t.co/U1XtKJZbh3
21ReTweets274Favorites·Details
Син ми😀 https://t.co/wUgSH5SsYW
7ReTweets96Favorites·Details
Поглаварот 🤣 https://t.co/scijMNT3Ei
2ReTweets20Favorites·Details
На Карло, вака празен за сликање моеше да се види само у пандемијата😀 https://t.co/ByAgK32hLc
0ReTweets19Favorites·Details
Време е за ручек https://t.co/K9bsaErp0J
0ReTweets17Favorites·Details
Коа нема да видам сонце недела-две, си ги глеам сликите од одмор. Као би се телепортирал на викенд овде. https://t.co/Rgwp7Fe3Sz
0ReTweets14Favorites·Details
Ги нашле двете девојчиња, него народецов, секој втор коментар е "Кај ги нашле пишете". Кликаш на линкот буквално у првата реченица е кажано кај се најдени...затоа ќе си ги гласате Сдс,Дпмне и Дуи цел живот. Од мрза и глупоЌа. https://t.co/WTZUBcWb2W
1ReTweets9Favorites·Details
Време е да се врати, and it only costs 600 bucks. https://t.co/WOkUlSZbhv
1ReTweets3Favorites·Details
Малце Ретро Понеделник.
Зелката има кошули триста

https://t.co/Y4xWzOJwdP
1ReTweets2Favorites·Details
Кралот. The One and Only MJ. https://t.co/ZlOQD3RRZS
1ReTweets1Favorites·Details
Many ppl dont mention today @AaronRamsdale98 , but lad was a foogin 10.
1ReTweets1Favorites·Details
Сеа една индијанка у комбо со боза би било добро.
0ReTweets5Favorites·Details
@flugumbuchung Две опции, или си идам, или доаѓам саат покасно од договореното. ( у твој случај)
0ReTweets3Favorites·Details
@poison__grl Може сака да ја скенира 😀
0ReTweets3Favorites·Details
@ingeingedani @Scarlett_O_5 Некад и два
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 Не се добри, секој втор коментар на точка и ова А1 е, кај ги нашле, криете информации, кажете каде ги нашле и ние имаме деца да знаеме. Абееее стап!
0ReTweets2Favorites·Details
Од еден ипол поручек до 8 вечер иам фудбал денес, уше задњата ми остана. Сум се закоравил на кауч 🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@penggemaar Ја исчитав целата конверзација, и сакам да кажам дека јас сум креаторот и дека Малта е у право. :D
0ReTweets2Favorites·Details
Ајде Ливерпул да си тепате, да ни олесните на нас, па после да ве збрчиме за некоја недела. 😀
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1МилаШилаmilashila93
2На Његош малатаgorskivenec3
3Деницијаdenicijaaa3
4Синеcorner_432
5Alek 9000izrodot2
6Poison_grlpoison__grl2
7Даниелаingeingedani1
8Scarlett O'Harascarlett_o_51
9WinSlutrandywinslut1
10Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar1