TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тутан Камон @ivocmon
#reach: 39363   ( 881st )
#followers: 21228   ( 14th )
#2
Обожавам да искачам на места кај што луѓето си денсаат без срам 😊
2ReTweets38Favorites·Details
#3
Ќе го намачкам куров со ракија да прославиме и Трифун и Валентајн
4ReTweets24Favorites·Details
#4
Животиште https://t.co/b1XwHs3G55
3ReTweets14Favorites·Details
#5
На инста стори ќе ти се заредат 30 слики по ред, ќе се научиш на тишината и оп... Некоја лудача што отишла у кафана ќе те извади од памет
1ReTweets17Favorites·Details
#8
Два дена со внука ми уште пет дена после тоа ја пеам бејби шарк под туш...
0ReTweets12Favorites·Details
#10
Зашто не може како на нетфликс да го изгасам аудиото на Миланка Рашиќ...
0ReTweets11Favorites·Details
#11
Факт е дека луѓето слушаат само тоа што им одговара
0ReTweets11Favorites·Details
#12
Какви подочњаци имам да ти е мерак да ме легнеш...
1ReTweets5Favorites·Details
#14
Среќен празник 😊 https://t.co/eEgoG4K3la
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Мајка ми правеше операција на окото и сега мора да носи темни наочари. Се осеќам ко со Реј Чарлс да сум на доручек... https://t.co/gAvCD9H6pO
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Среќа што немам пари за хеликоптер...
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Петок вечер со јамбче 🎲🎲🎲🎲🎲🎲
0ReTweets3Favorites·Details
#18
Порано другари у кафана се тепаа кој да плати, сега се тепаат кој да ја скенира сметката...
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@Covek1 Омилена песна им е од Северина Африка паприка
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@zmejodrom @LobaVictoria Прва работа, да ти се серам у фонтот.
Втора не е битно 😂
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ln(a)ellenadsk2
2Доктурdrsolog2
3Зинаidna_logopetka1
4Tigre UX ⚡zmejodrom1
5Токсичен1 🗣covek11
6Ognenognen_k1
7шанкерот 🍸davorche21
8aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1
9Свако јебе оно што је понеоsafarafov1
10Best Movie Linebestmovieline1