TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

IvoPop @ivopop_
#reach: 8912   ( 1639th )
#followers: 1677   ( 2564th )
Инквизицијата во Австралија на дело. Не ми е гајле материјално како стојат. Ментално се во 1450та.
2ReTweets15Favorites·Details
Подобри образложувања имаа вратарите во дискотеки порано ако не сакаат да те пуштат внатре отколку адвокативе на Австралија
1ReTweets15Favorites·Details
Мирни сите @spanecot_57 денес гази исламик фешн!
1ReTweets5Favorites·Details
Еј колку се прљави кроативе. Циндиќ требаше да биде исклучен бар 2 пати во овие 2 мин
1ReTweets4Favorites·Details
@MilaShila9 @P0KIO Само главчето вака овој :)))
1ReTweets3Favorites·Details
Вечер ќе ја гледам Србија-Хрватска и доста е со рукомет за 2022ра
1ReTweets9Favorites·Details
Абе овие црногорциве пелистер ли се ?
1ReTweets7Favorites·Details
Само што дознав зошто се секираат за парното!
По кој знае кој пат благодарам за братот Кашлиц. https://t.co/zlsKkF4jvR
1ReTweets2Favorites·Details
Ае не се нервирајте чувајте живци за плеј офф за свеЦко во фудбал
1ReTweets2Favorites·Details
@SramezlivaM @Viktor_Stevich Тој обичен човек победи на суд. Судот вториот пат беше притиснат од државата. Кога судот е притиснат од моменталната влад тоа е фашизам
1ReTweets2Favorites·Details
@kashlicaa Порно сајтови за парно
1ReTweets1Favorites·Details
Која мафија е појака на твитер
1ReTweets1Favorites·Details
@atortevski Овие на @arenasport_tv премиум 1 ако гледаш се истите кои се дереа за Вардар и беа гости на прославата на Вардар.
Закон луѓе се.
А нашиов на мрт спие!
0ReTweets4Favorites·Details
Заврши излагањето на адвокатите на Новак кое не беше лошо од она што разбрав збореа за минатата година дека бил на АО немал никакви проблеми и исто кажаа дека не е антиваксерски активист.
0ReTweets4Favorites·Details
@Viktor_Stevich Абе одморија малку еее :)
0ReTweets3Favorites·Details
@kreativenum Во штаб се дипломира бате
0ReTweets3Favorites·Details
@Cvetin @iPavleski Бунева и еден куп бугарофилски вмровци како вас не се слават затоа што биле бугарифили.
0ReTweets7Favorites·Details
Не знам зошто црногорците праќаат машка репрезентација на машко ЕП во ракомет
0ReTweets3Favorites·Details
Србија-Хрватска во Маџарска 😬
а судии од ?
0ReTweets3Favorites·Details
Сите жени сакаат бекови и пикери ниедна не сака крила :(
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🍀₱Ø₭ł🍀p0kio8
2Aleksandar Tortevskiatortevski6
3Julijana Beba Dimitrovskabeba195815
4L__lence__5
5Шпанецот_57spanecot_575
6Плаваniighttstarr5
7Elena 🔱tikvazelena5
8Bebamufljus4
9Nikola Ljushevᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠnikola_ljushev4
10Just Smartmmalahoff4