TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝗠𝗬𝗖𝗥🚫𝗙𝗧 @iwasstrange_
#reach: 85580   ( 41st )
#followers: 1107   ( 4097th )
Македонија со сиот нејзин труд на Евровизија годинава еквивалентно https://t.co/SaOjBOW3Po
40ReTweets304Favorites·Details
САМО ШО ДОЗНАВ ДЕКА МАЈКА МИ У ОСНОВНО ГО ИМА ТЕПАНО АЛИ АХМЕТИ ПОШТО И ГИ СКРШИЛ НАОЧАРИТЕ

ААААААААААААААААААААААААА
28ReTweets397Favorites·Details
Засега потенцијално од Евровизија се откажуваат Македонија, Романија и Азербејџан. Дај боже повеќе да се откажат да сфати ЕУ какво срање направи 🤡
24ReTweets214Favorites·Details
добрОутро https://t.co/yodd6zw26O
24ReTweets123Favorites·Details
Јас сум препозитивно изненаден БРАВО АНДРЕА! 🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️
24ReTweets115Favorites·Details
сте ми го виделе прекрасниов чадор? https://t.co/1k1yKnWArx
13ReTweets246Favorites·Details
Честито 150 ден зејтин!

Искрено ваш,
СДСМ.
18ReTweets168Favorites·Details
Шо би стаиле на местото на Ацево да имавме можност да го тргнеме?
photoshop is welcomed, 🤗 https://t.co/VHi4mruZbT
24ReTweets77Favorites·Details
Обожавам да гледам како се распаѓа цел финансиски сектор у државава пошто сите штрајкуваат за заслужена повисока плата додека сдсм измислуваат топла вода за политички поени!
И покрај се, егото им е у облаци.

May the anarchy win!
13ReTweets100Favorites·Details
Војната во Украина ни е крива што немаме домашно производство! What a time to be alive!
12ReTweets91Favorites·Details
У година здравје Евровизија во Русија ќе глеаме ❤️
13ReTweets77Favorites·Details
Штама од фандомот ма сдсм. Еден по еден ги проверував, ни еден твит нема. Велам браво на подршката. https://t.co/PuIo1omR96
9ReTweets82Favorites·Details
i za kraj mucija, nikoj ne vi e biten vo životot, a ne ste ni vie. dobra nokj. https://t.co/vMEkLMs3xP
9ReTweets78Favorites·Details
NAPRET KATARAKTA!
12ReTweets65Favorites·Details
Поише политика во Евровизија од годинава не се десило и нема да се деси.
9ReTweets72Favorites·Details
Украина имаше една победа. Ова денес не е тоа. https://t.co/4oMcrw3Uzn
10ReTweets64Favorites·Details
БЕЛГРАД 2023 ИДЕМЕ
7ReTweets48Favorites·Details
Само позитивни коментари читам за Андреа! Браво дечки! 🇲🇰❤️
7ReTweets47Favorites·Details
Буквално цела Европа ни се смее каква драма направивме од банална работа...
😀😀
5ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Владиvlady_1014
2Todor Aleksandrovmarko020819034
3Кили🏹acetalukas3
4palčicaelokventnaligla3
5dromka🚬oshtetena2
6Markmark_cornet2
7Iznerviraniot Choekwatkingot1
8Жиле batozile1
9morganajovana390916031
10Bad Engineernevronska_mreza1