TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ИзиПу @izi_pu
#reach: 0   ( 28228th )
#followers: 1455   ( 2746th )
#1
Fun fact: прилеп на бугарски значи љиљак 🦇
0ReTweets4Favorites·Details
#2
Wow, сонував дека сум на Водно и видов мечка. Скроз кул ме одмина и многу беше убава.
0ReTweets3Favorites·Details
#3
После цел работен викенд и многу малку спиење, power nap-от од 13 минути ме врати меѓу живите. А и тушов после тоа.
0ReTweets2Favorites·Details
#4
А бе на кого му ги дупнаа двете раце за да му земат крв?
0ReTweets2Favorites·Details
#5
Среќа на другата страна гледам со станот. https://t.co/WIJR10gEeg
0ReTweets1Favorites·Details
#6
The saga continues.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
Ме имаше забележано една колешка дека секогаш коа ми се средени и налакирани ноктите, мафтам поише со рацете. Толку многу вистина.
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Па добро, ја #НаТочак ќе си се сончам.
0ReTweets0Favorites·Details
#9
If you tipe Google into Google, you can break the Internet.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии