TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

дух од минатото @izmislenlik
#reach: 45   ( 3011st )
#followers: 50   ( 32663rd )
🥺 А изгубените сеќавања болат... секогаш. Пинг @MajaSpasovska1 https://t.co/SZop8eGgUy
6ReTweets20Favorites·Details
The only monster I wanted to deal with til the rest of my life was YOU. https://t.co/FyT6zTYne7
1ReTweets4Favorites·Details
@tome_corner Профе, секој светец има минато и секој грешник има иднина. Исто и јас имам прљаво минато и си се гадам самата на себе и не можам да си простам за грешките, а тоа е најопасно кога сам на себе не можеш да си простиш и се обвинуваш со години и се мразиш самиот себе.
1ReTweets2Favorites·Details
🖤
Dođi - Parni Valjak
https://t.co/zFZjysFz0H
1ReTweets2Favorites·Details
@Andon_USA 😠😶😔 тага, депресија, кога ќе се разочараш од самиот себе, кога нема да можеш да си ги простиш грешките... и почнуваш за тонеш се подлабоко и подлабоко...

Ти си ми омилен "дебелко" на мрежава 😘
0ReTweets5Favorites·Details
@Grdo_pajce 9 months later you are engaged 😄
0ReTweets3Favorites·Details
@EdmondD71780121 @tome_corner @Andon_USA Стоп 🏳️‍🌈 туку ајде да го чуеме и тетин
0ReTweets3Favorites·Details
@marsedonec Замисли ја вараш трудната жена и сакаш на неродената ќерка да и го дадеш името на љубовницата 🤮 ми се згадил
0ReTweets2Favorites·Details
@kezhmanprvi Ниту сум убава, ниту пак некој ме освојува 😄
0ReTweets2Favorites·Details
@tome_corner Со една девојка што се следиме се сретнавме случајно на автобуска, па муабети, па договарање за кафе и не отидовме 😄 со еден дечко се сретнав се заљубив и глава изгубив. Еве и денес не знам кај ми е главата 🤷‍♀️🤦‍♀️
0ReTweets2Favorites·Details
@hasawatermark Двете, домашни 😎
0ReTweets2Favorites·Details
@kezhmanprvi Се заљубив на твитер и го видов во живо па се заљубив по втор пат
0ReTweets2Favorites·Details
@MechanicSk00 Не, ретко искачам 🤷‍♀️🤦‍♀️
0ReTweets1Favorites·Details
@TheRedHair4 Денов лажен како љубовта негова
0ReTweets1Favorites·Details
@sun_kiss_flower И мракот е дел од животот исто како и смртта. Држи се и јас сум таму во самотијата
0ReTweets1Favorites·Details
@tome_corner Па кога се лага од луѓе што сакаш Профе 🤷‍♀️
0ReTweets1Favorites·Details
@AntovSr Покрај река 😎
Ок, идам на блок 😆
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Цветковиќtome_corner8
2Darko Kezhmankezhmanprvi8
3Џеси Пинкманmaxdestructionn7
4Механичар 🛠mechanicsk005
5The Templarandon_usa4
6Edmond Dantesedmondd717801214
7Magneto 🧲magn3to04
8Pajcew Cobra Tategrdo_pajce3
9Maccnamoitemaliot3
10Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus73