TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Педоф Илија 🇯🇵 @japonecot
#reach: 34862   ( 1033rd )
#followers: 10050   ( 149th )
#1
И јас имам селфи со Викторија Лоба.

❤️

@LobaVictoria https://t.co/WttJtFLrW5
1ReTweets38Favorites·Details
#2
Кој знае кај живеам нека повели. https://t.co/NeZ7vWrvHq
3ReTweets31Favorites·Details
#3
Кој не ја знае песнава, нека не ми се обраќа. https://t.co/6wHpmivhAO
5ReTweets24Favorites·Details
#4
Земјотрес ако не не обедини, нема кој.
2ReTweets18Favorites·Details
#5
Спремен е за овогодинешните #твитернагради

@blokirame дали се слушаме? https://t.co/XTZVxExzOM
3ReTweets10Favorites·Details
#6
Падна инстаграм, праќајте ми курови тука во ДМ.
3ReTweets10Favorites·Details
#7
Бркаме кучки. https://t.co/vIAF2GGME6
1ReTweets15Favorites·Details
#8
А сега вашиот неомилен твитерџија ќе стави слика сликана во саботата кај што е дотеран во црно пред концерт во Филхармонија. https://t.co/g0x8Z9weQx
0ReTweets15Favorites·Details
#9
Твитер не беше за селфи?
Не знаеме, нови сме...

@S_Antigona
@KralotVlav
@Bibliotekarka7
@MZdravkova1 https://t.co/CGjlvvN5gV
2ReTweets9Favorites·Details
#10
Me loves my doggo.
🖤 https://t.co/GYIdA2rz0I
1ReTweets11Favorites·Details
#11
2020 е за брзо, вие уште го фејвате и ретвитате На Дедо Најубавиот, Најпаметниот или како и да е.
2ReTweets8Favorites·Details
#12
ШО Е ОВА ЛУЃЕ НА ТВИТЕРОВ У 4 СААТ?!

хе хе хе
1ReTweets10Favorites·Details
#13
Кој ќе вари кафе?
0ReTweets10Favorites·Details
#14
Па и не мора да се спие, шо. https://t.co/BUJAZcpHDT
0ReTweets9Favorites·Details
#15
Дојдете кај Курвите да јадеме.
0ReTweets9Favorites·Details
#16
Утре денски накај 11:30 ако видите некое згодно маче во црн костум и црн капут на рекорд или низ центар не се плашете да му пријдете, јер ќе бидам јас и ќе се поздравам во вас.
1ReTweets6Favorites·Details
#17
Gonna tell my kids this was Сашко Кедев. https://t.co/br2vn479ix
1ReTweets5Favorites·Details
#18
Хорор музиче а у. https://t.co/qN9bILucYy
1ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1гуштер.igu_ana328
2Јованка Броз добра скрозstojkovska9977
3Maќaveli$h🍄shtajno6
4Afrim Pablo Sarabia 🤙🏳️‍🌈avinger176
5Кралот Влавkralotvlav5
6Германка™🇩🇪sugaryouknowme5
7Професор Цветковиќtome_corner4
8Satanica potestas 😈madams8n6664
9Марвелкаmorskaezerska4
10Вони Џокерvoni_dzoker3