TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Antlia Dwarf 🌠 @jasnamishevska
#reach: 148679   ( 2nd )
#followers: 7873   ( 255th )
#1
Доволно стресови кркаме секој ден и сите имаме по една планина проблеми. Дечко, девојка, другари, другарки треба да бидат оние кои ќе ти помогнат да подзаборавиш на проблемите, а не да ти ги трупаат уште толку. Штедете си го времето и нервите посебно за небитни особи.
61ReTweets228Favorites·Details
#2
Не можеш да кажеш за Каролина дека не е убава и дека не знае да се движи кога настапува. Жената блеска у секој поглед, заљубена е, среќна е и секој нејзин потег ми е фасцинантен. Бо - жи - ца.
Хејтери скапете.
40ReTweets267Favorites·Details
#3
sakate iskreni mazi, eve vi...
zenii.. nisto ne vi se pogodue https://t.co/hubHLVjHLq
45ReTweets223Favorites·Details
#5
43ReTweets173Favorites·Details
#6
секс, дрога и пиперки у павлака.
28ReTweets134Favorites·Details
#7
во меѓувреме во Малта https://t.co/0JTRnhVXV7
17ReTweets158Favorites·Details
#8
девојкава се шиша кратко скроз и стои препонајјако и имаш типично фиромски селски коментар

Шо така?

Пошто така сакала на пример. Шо ти е гајле шо така?!
20ReTweets130Favorites·Details
#9
ако не ја исплачеш кнедлата шо ти стои на грло, ќе почне да те гуши.
29ReTweets79Favorites·Details
#10
koga vi kazuvam deka me oblekuvale ko da sum posvoena i so fontana frizura na ova mislam 🙄🙄🙄🙄🙄🙄 ++++++: https://t.co/pBKdh466uH
3ReTweets156Favorites·Details
#11
Пораснав и сфатив дека луѓе (намерно ило ненамерно) ќе ти го срушат светот и после од нигде никаде, сосем случајно ќе сретнеш нови луѓе кои ќе ти го изградат пак. ❤️
17ReTweets113Favorites·Details
#12
pearl jam ljudii ❤️ https://t.co/13xvU0nrhf
22ReTweets79Favorites·Details
#13
кај можи да се најди знај некој МАСЛООО ОД ГЛУФЦИ? https://t.co/IDP4JFOjjG
14ReTweets94Favorites·Details
#16
kakva cedevita si napraiv, mi se ide da si napraam blog jasnagotvi
pa tuka da gi postiram site moi recepti, kafe, caj, makaroni, cedevita, supa
Bidete taka.
15ReTweets77Favorites·Details
#17
ме пречекаа со грав и риба и стандардно пиевме прво ракија па некој се опи од 1 и трескаше глупости, па се смеевме и јадевме торта, а брат ми уште спие ко заклан, а ја си ја барам бељата и го скокоткам за да се разбуди.Сакам да кажам дома си е дома и семејството е најбитно од се
6ReTweets102Favorites·Details
#18
severnomakedonski love quotes https://t.co/kCYyiAjHmV
16ReTweets69Favorites·Details
#20
на овој убав сончев ден ми текна дека коа идев накај школо у основно секој ден едно дете од ромската заедница ми викаше дај мастика и секој ден му давав мастика и еден ден ми рече лееееле ама си досадна све од истите џвакаш, дај смени ги малце.
6ReTweets91Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Teoteoteoteoteoteogodlike77
2Одебиacepn173
3Рокенрол Фирер 🎸🤘zaumna_sila162
4шмек daddytojcrnio60
5dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_150
6Еск0барeskobar_od_sk48
7ɴᴇ ᴇ ᴍᴏᴊ ᴘʀᴏғɪʟᴏᴠrmfcmk44
8Миноminomkd43
9Lonely_Traveler 🖤___traveler__42
10091dakjoskopski41