TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 6720   ( 913rd )
#followers: 1019   ( 4609th )
И ова е кујна ама поглед 🤷‍♀️ https://t.co/WQtJDXKP18
11ReTweets72Favorites·Details
2ReTweets27Favorites·Details
Спремна за н.г. 🤷‍♀️

#ДоброУтро друштво https://t.co/dmmktVyMof
2ReTweets27Favorites·Details
Да се фати денот https://t.co/cNUAuTQFUJ
3ReTweets22Favorites·Details
Кога мора не е тешко 🤷‍♀️ https://t.co/gx0a7b7znF
0ReTweets22Favorites·Details
Старо добро
https://t.co/yNgNiG9AVh
0ReTweets10Favorites·Details
@Babyblue4433
@SoKafeto
Ај договорете се
Ќе пиеме или нема више 😅 https://t.co/rj8w6I2L9p
0ReTweets6Favorites·Details
Класика 🤷‍♀️
💃💃💃
https://t.co/nz3BF8knra
0ReTweets5Favorites·Details
@marijadzs @DeteOdUlica Цената зависи дали има педигре.
Мој предлиг да замеш со педигре, за малтезер зборам. Кај нас мнигу мешавини прават.
0ReTweets3Favorites·Details
Што е со хеликоптерот над Џоррче 🤷‍♀️
0ReTweets3Favorites·Details
@profesorkata68 @Ubava_i_milna Исто и јас 🤗
0ReTweets2Favorites·Details
@CheYordan Има на Водно ни тоа не фали 🤷‍♀️
0ReTweets2Favorites·Details
@fake_rapunzel И физиката ја поеба со паѓањето 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Babyblue4433 Болен човек
0ReTweets1Favorites·Details
@SoKafeto Како иде кречење со ваква музика 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@tato_deki Ич немораш да ме пингаш 😉
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Arhitektot so kafetosokafeto6
2декиtato_deki6
3БејбиБлу 💋babyblue44335
4Gilotinjagilotinja2
5Внатрешно уредување со Декорамаdekorama21
6M@raM@m@T@marijadzs1
7Јонче®deteodulica1
8една _ Македонка ☀️vesna2210916631
9Читателкатаprofesorkata681
10Sunshineubava_i_milna1