TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЈБургунди @jburgundi
#reach: 105835   ( 52nd )
#followers: 14868   ( 44th )
#1
Една пчела немаат интервјуирано
44ReTweets172Favorites·Details
#2
Vlaga pcela u Silbo shirok kadar zum
27ReTweets123Favorites·Details
#3
Да не има некој стан за рентање 30 и 31ви за 4ца странци машко женска екипа. Ми го побараа мојот стан на AirBnb, али јас сум тука деновиве такашто ако има некој нека пише! Или молчи засеког... Ретвитне де!
52ReTweets19Favorites·Details
#4
Имате по факинг 50 години набутано идете у говна од кафичи да ве кошта 60 денари кафе и криви ви се после партиите... Не им иди... Ти текнуе како беше у Винил... Велелепна тераса... Персонал газди...Лепота... Никој не пуши унутра... Женски мушки све дотерано.Штета што затвори пер
16ReTweets126Favorites·Details
#5
Ја не знам зошто го викаат пакетче едвај го изедов цело...
24ReTweets99Favorites·Details
#6
Еве како е ова хумор? Како? Еве ќе гласам за нив до крај на живот да ми објасни некој како е ова хумор или што и да е обидов за твит... https://t.co/wm5wZb4GFz
19ReTweets107Favorites·Details
#7
Започнувам кампања со хаштаг #СинглНоНикогашСам потребно е да споделите слика со @Vlatko_Werder и твитнете под овој хаштаг. Победникот добива настап у моја емисија за која ќе откријам детали набрзо https://t.co/gvHDEMe8ev
15ReTweets87Favorites·Details
#8
Да ги прашував луѓето што сакаат ќе речеа побрзи коњи! - Хенри Форд #толку
22ReTweets48Favorites·Details
#9
НЕ МЕ НЕРВИРАЈ ЌЕ ТИ НАПРААМ ПЕТИЦИЈА
14ReTweets59Favorites·Details
#10
Браво за дечково и видеово

https://t.co/X8Si44LgY5
15ReTweets39Favorites·Details
#11
После ќе треба нов да правиме документарец за депресивни пчели што носат мед пошо пер преку кур шо е ова еден чоек ќе засакаш и тој ќе отиде у Америка
10ReTweets36Favorites·Details
#12
Не е убаво тоа што се пцуеле другарки
8ReTweets38Favorites·Details
#13
Како бе да работам 4 саати!?
Кога?
У петок?
Дали си ти нормален бе да ти работам у петок ало!!?
7ReTweets39Favorites·Details
#14
Пијан на Кантер у маалска играчница у 2020, па може ли пофиром од ова?
2ReTweets45Favorites·Details
#15
Ај бе доста и се редите новинари таму не може да си пофати жената пчелите одјебете таму ајде...
Стварно што праат пчелите сега? Спијат? Кој ќе ги чува кога ќе биде во САД? Дајте малку практично нешто а у
4ReTweets38Favorites·Details
#16
Јас со многу другари и другарки сум се скарал, ама ете, сме гледале да не се пцуеме по град, Твитер и генерално по судници, ама како рекле старите трофазна струја не се заземјува тешко на оној кој ја нема или нешто така беше
9ReTweets21Favorites·Details
#17
Гледам HRT1 пизда ви матер на сите телевизии да се дочепам до власт ќе ги затворам сите ама сите до една наши телевизии за сељаштво матер ви ебам неспособна сељандурска
4ReTweets34Favorites·Details
#18
7 негови лажни профили има и пак по 4 ретвита има на твит е до толку е небитен
7ReTweets20Favorites·Details
#19
Ова со Централен Регистар да се деси во САД или Британија или шознам бе во Јемен било каде да се деси замислете што ќе биде?

Кој резил еј, до каде е дојдена работава, каков цивилизациски шамар еј...
4ReTweets27Favorites·Details
#20
@Vajldy @zstaka A vo Dracevo Betmen Kromid hahaha ha lele se zasrknav Sam ke se ugushev
6ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. Влатко Вердерvlatko_werder20
2Malentiggaz13
3Леголасvajldy11
4Darko Arsovskidarsovec10
5Васиљvlatkovasilj9
6двеста тристаnema_visoki7
7b®gasimilacija7
8i999yi999y7
9Фломастериjane_sk6
10Полтрол 🇮🇱neznajach6