TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЈБургунди @jburgundi
#reach: 84832   ( 166th )
#followers: 14497   ( 46th )
#1
Шмркав ама не вовлекував
56ReTweets255Favorites·Details
#2
Ме боли кур да се јави на главна каса
12ReTweets59Favorites·Details
#3
Како факинг можеше од сите Џон Сноу да умре не ми е јасно
10ReTweets59Favorites·Details
#4
Никад не би живеел у Аеродром све е згради и бетон... https://t.co/DKzfanJVTE
10ReTweets52Favorites·Details
#5
Ај да видиме колку сме другари 😁 секоја помош е добредојдена и ќе биде испоштована.

Поддржи не, не биди точак!

https://t.co/sad4iEkyqm https://t.co/wjLGgApFXl
17ReTweets15Favorites·Details
#6
Него како се улупав со глава у автобус и сеа глумам твитераш демек многу твитам глеам у телефон а глава ме рска ќе ми се распадне.
Но си велам, немој сега да покажуваш слабост ект кул и така со твоцам еве
3ReTweets55Favorites·Details
#7
Колку е најјак 🥇 https://t.co/aEvVzmGsyV
7ReTweets33Favorites·Details
#8
Да идеш да се лечиш е тоа да ти кажам https://t.co/OrrbBEFaxI
4ReTweets34Favorites·Details
#9
Другари имаме уплата! Уште 99 и сме тоооп одиме значи https://t.co/87wwg3c55H
7ReTweets23Favorites·Details
#10
Видете луѓе тенка е линијата помеѓу...

Чекај не така, избриши!
3ReTweets29Favorites·Details
#11
Замисли седнуеш со девојчето како се викаш и викаш и таман да каже и викаш нема везе уживај.
Се вртиш викаш дај шо ќе пие малата и за мене еден шток.
Се вртиш лабаво накај неа и викаш пак:

Ја знаев како ќе заврши Гејм оф Троунс пошо ги читав книгите!

Нозете V БРАТ ТОА Е
4ReTweets22Favorites·Details
#12
Дечки информација за Скопски Маратон каде може да се најде? Слика нешто кога се одржува дали знаете?
0ReTweets32Favorites·Details
#13
И прекрасен за малку гол
4ReTweets18Favorites·Details
#14
Што е ова бе? https://t.co/rS4EDxMdNz
2ReTweets23Favorites·Details
#15
Каква феноменална идеја...

Некој треба ова да го направи ова https://t.co/pspIkAWHV2
3ReTweets18Favorites·Details
#16
3ReTweets14Favorites·Details
#17
Со кур по тастатура да мавав случајно кај стигнам ќе испаднеше бољи крај од ова
0ReTweets23Favorites·Details
#18
Ќе го дојадам сладоледот пошо ме мрзи да идам да купам сончоглед и после ќе одам да купам сладолед и сончоглед и кока кола и цигари пошо снемав салата, a тоаш многу пушам
2ReTweets16Favorites·Details
#19
Не ја разбрав ГОТ
0ReTweets22Favorites·Details
#20
@Vlatko_Werder @kazi_ultimatum @MilaShila9 Убаво освежи твитов
0ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1elverdaderopesimistatherealpsmst8
2Vinyl_mkvinyl_mk5
3FilipHerinherinfilip4
4Bratotbratot13
5Denidenidelev3
6Јосе МурТињоjoseodmurtino3
7Полтролneznajach3
8Васиљvlatkovasilj3
9Гоце Чекоров-Лансaerodrom13123
10Г-дин Ривсpadretto3