TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прецедникот™ 🇲🇰 @jeftomkd
#reach: 43576   ( 791st )
#followers: 1477   ( 2611st )
#1
Заштитен систем против гости на слава и друг вид прослави! 😂😂😂 https://t.co/vO6RCAxLQz
14ReTweets37Favorites·Details
#2
На местото на Зоран Заев, технички премиер ќе биде Сашо Мијалков.
По оставката на Кочо Анѓушев, вицепремиер за економски прашања ќе биде Орце Камчев.
Ајдеее... 😳
9ReTweets40Favorites·Details
#3
Ако може да ми се падне од прва морското коњче у Атлантис, тогаш мора да можам да добијам и 7ца на лото!
8ReTweets27Favorites·Details
#5
О Боже Господе, дојди симните се, собери си ја вересијата те молам! 🙏🏽
Шо све нема да чуеш, какви све не болести има... 😂
3ReTweets4Favorites·Details
#6
Оф бреее, сеа ми е јасно зашо се крш А1...
Па оно извршен директор 15 бона го плаќале... 😂😂😂 https://t.co/IdreX72CXS
2ReTweets5Favorites·Details
#7
@dukoska_ana @bryonybree @ivanase @gankacv @C4i7Z @Trollowsky @_Bradestiot @DoliTheDoll @sedo_pero @2Lapev @MartianfromMKD @BaceTrajce @PravednaTavita @thajoker_MK @Tetkicai @Dedo_Mraz @napizden_minion @Fortifikacija @theuniqueevil @LepceSoSalamce Бирај сестре кое сакаш дур има 😂
Од други домашни блага, ништо, све изедоа гостите 🤣😅 https://t.co/bKj6xO3bXh
0ReTweets11Favorites·Details
#8
Среќаааа... Среќа шу бројам ептен ситно, ене го кај е Март...
А до тогаш нек се молат замрзнативе од @A1Makedonija да не ги запалам за да се згреат...
Да ти ебем неспособните, да тибам кабелот шо го имате... https://t.co/WFA4btJ4hx
2ReTweets3Favorites·Details
#9
@sweety_eyes_ ... башка и влез ќе наплаќа а на искачање ќе врши претрес да не земале гостите нешо за по дома... 😂😂😂
2ReTweets3Favorites·Details
#10
@ivanase @dukoska_ana @bryonybree @gankacv @C4i7Z @Trollowsky @_Bradestiot @DoliTheDoll @sedo_pero @2Lapev @MartianfromMKD @BaceTrajce @PravednaTavita @thajoker_MK @Tetkicai @Dedo_Mraz @napizden_minion @Fortifikacija @theuniqueevil @LepceSoSalamce од тренинг, враќање у првобитна состојба на станот и чистење, со акцент на вадење и закачување на завесите 😂 Боље тренинг нема од тоа 😂
0ReTweets7Favorites·Details
#11
Очигледно доста добар психолог сум станал со овдешните пациенти 🤣 https://t.co/NgiSuLIkeW
0ReTweets7Favorites·Details
#12
@ivanase @dukoska_ana @bryonybree @gankacv @C4i7Z @Trollowsky @_Bradestiot @DoliTheDoll @sedo_pero @2Lapev @MartianfromMKD @BaceTrajce @PravednaTavita @thajoker_MK @Tetkicai @Dedo_Mraz @napizden_minion @Fortifikacija @theuniqueevil @LepceSoSalamce немој сестре, не ставај више јадења и пиења, кај ми останаа од вчера, неам више ни место кај мене у стомак😂😂😂
0ReTweets6Favorites·Details
#13
@sweety_eyes_ @just_soldier1 ете плаво, иди му на војничево, не мора кај мене да наминеш 😂
0ReTweets5Favorites·Details
#14
@sweety_eyes_ @Kity908 @just_soldier1 @Dobrilco зимница од кисела зелка, кисели краставички, кисели моркови, НЕ давам! 😂
0ReTweets4Favorites·Details
#15
@just_soldier1 @sweety_eyes_ @Kity908 цела врата кактус че ја стаам ама ај 😂
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@Kity908 @sweety_eyes_ @just_soldier1 све бре со рицинус и отров ќе ви полеам... 😂
0ReTweets3Favorites·Details
#19
@just_soldier1 @sweety_eyes_ @Kity908 ахахахах војниче, не ми ги прачај воа жениве, глеј и ти набави од квакава... 😂
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@just_soldier1 @sweety_eyes_ @Kity908 икономиста муре, ццц... 😂
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Плавоокаsweety_eyes_38
2Хермосаkity90831
3Војникотjust_soldier121
4Бељаthe_belja9
5Воислав Младо Севрџанче Пипоскиbacetrajce5
6Иванна (Злобната) 👑😈theuniqueevil5
7Тетка Икиtetkicai5
8Силвана Буневаpravednatavita5
9︽☆︽ Чиз™ ︽☆︽ #АΨc4i7z5
10Св.Никола Макијавели™ од Македонијаdedo_mraz5