TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јепир @jepirovski
#reach: 67683   ( 16th )
#followers: 2686   ( 1620rd )
Се мислим, Солун да останел наш. Дали ќе му ебевмо мамата ко на све друго? Ја мислим да
21ReTweets257Favorites·Details
Еј @vistinomer ова е професорката Жаклина, која со своите ученици освои прво место во физика на светскиот натпревар во Чикаго САД https://t.co/LTc8pkU6ZS
18ReTweets147Favorites·Details
Држава на гостопримлив и топол народ
*со брат му не збори https://t.co/RQpVCgwRNq
13ReTweets100Favorites·Details
Да се посмеемо понеделнички:)))) https://t.co/AEe3GVLroe
4ReTweets112Favorites·Details
Провинцијалците дома
Скопјаните у Солун

Викенд...
12ReTweets66Favorites·Details
И пред 22 године беше ваќе убав сончев ден, кој знаеше дека ќе се пакуемо за Скопје
10ReTweets70Favorites·Details
Венко од твое време вс венко од мое време https://t.co/VlVZ6rKvNu
10ReTweets70Favorites·Details
14ReTweets53Favorites·Details
Македонката Лидија од Кочани зачекори на црвениот тепих во Холивуд. Медиумите во Македонија не се заинтересирани за нејзината кариера #жално https://t.co/sZkF8SX58X
10ReTweets59Favorites·Details
Излегов по тенко јакниче https://t.co/W0akHfK978
7ReTweets67Favorites·Details
Знаеш дека е криза, казино ко пропаднало https://t.co/Ba1YOVQiIf
6ReTweets68Favorites·Details
Вечни и среќни младенци! https://t.co/5YfspyhbEf
7ReTweets60Favorites·Details
100 денара едно ако ви одговара https://t.co/7q0EWcASCo
3ReTweets67Favorites·Details
Све по шаблон:)) https://t.co/8IYrsUqlC7
6ReTweets51Favorites·Details
Како се вика босански тајни агент?
- Сикрет
5ReTweets50Favorites·Details
Нисам гинеколог, али могу да погледам https://t.co/GX78enmek8
5ReTweets48Favorites·Details
Знаеш германски?
Ја👇 https://t.co/00jnV7I4Sl
7ReTweets35Favorites·Details
Добро утроооо!
*се дере https://t.co/6SFIoXAvt0
6ReTweets34Favorites·Details
AI плочке и паркет нека ви мести!
4ReTweets39Favorites·Details
Пребарав на https://t.co/cWl5smfju5 "Тетово" само оваа вест постои за 2001. Свака част медиуми, ви забранија а:) https://t.co/eeiutWKq35
5ReTweets31Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1The Templarandon_usa7
2Εφτελιαeftelijanamajka7
3Росанаneskafena7
4Ivo Antovantovsr5
5РОМАroma923771814
6b®️gasimilacija4
7Нешоnesosk4
8💉crvenokosata 💉2eyeshadow3
9Гилмор од Мкflojdovacha3
10Edmond Dantesedmondd717801213