TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џесика Џонс @jessicajones_24
#reach: 1042   ( 1792nd )
#followers: 1042   ( 4467th )
@Andon_USA @lesenpeperut Атер празников месеше?
0ReTweets7Favorites·Details
@Karpa_1904 Уште нестоо, да ти викнат и крај 😂
0ReTweets7Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @dzigi_migi @GruevskiNikola Или парите што останале 😂
0ReTweets5Favorites·Details
@BIackNinya @Scarlett_O_5 @dzigi_migi @GruevskiNikola Тоа дека сакаме да се вратит 🥰
0ReTweets4Favorites·Details
@BIackNinya @Scarlett_O_5 @dzigi_migi @GruevskiNikola Само тој не сакат 🥹
0ReTweets4Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @Roma92377181 @EdmondD71780121 Телефонот занаеме мислам каде ќе заврши 😂 https://t.co/fVWXYFJ28R
0ReTweets3Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @Andon_USA @lesenpeperut Среќен празник, ќе заборавев да им честитам за малку 🥂 https://t.co/WQ2QtB96ni
0ReTweets3Favorites·Details
@Scarlett_O_5 @dzigi_migi @GruevskiNikola Ја мислам нервозата е оти Никола не прославува тука со нас.
Еве и ја се изнервирав сеа.
0ReTweets3Favorites·Details
@BIackNinya На ФБ?
0ReTweets2Favorites·Details
@eftelijanamajka А да си земе сама да си го пере аутото. Ова незгода по незгода, смисла нема веќе.
Мене за парфемот ми е.
0ReTweets2Favorites·Details
@el_ligla Потпечени 🥰
0ReTweets2Favorites·Details
@UrsusActros Иглуто до кај е?
0ReTweets2Favorites·Details
@svTalalaj Ти бе ептен терсене си бил, шо е воа?
0ReTweets2Favorites·Details
@KRodzers Ај сеа и тамо ли?
Барем квалитетен е кадарот?
0ReTweets1Favorites·Details
@KRodzers Синко запнал за тамо да се запише сега, затоа ме интересираше што како.
Ама значи како секаде.
0ReTweets1Favorites·Details
@BIackNinya Мози инста?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlett_o_59
2Black Ninjabiackninya4
3Џиги-Миги ᛞᚨᚾᛁᛖᛚdzigi_migi4
4Nikola Gruevskigruevskinikola4
5РОМАroma923771813
6Edmond Dantesedmondd717801213
7SpiritChaserursusactros3
8Кенни Роджерсkrodzers2
9The Templarandon_usa2
10🌻Тетин Phalluslesenpeperut2