TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 28048   ( 985th )
#followers: 476   ( 8946th )
Благото на денот https://t.co/T4LJWnEabO
14ReTweets78Favorites·Details
Неред се прави со леснотија. Многу напор треба за да се среди...
8ReTweets82Favorites·Details
Си беше еднаш лав,
ама го истрижија и заличи на камила, или на Чак Норис? https://t.co/A4yiMmg1Wv
7ReTweets51Favorites·Details
Надвор деца ја пеат "Васко жабата"🎶
Нема ние од вакцините да умреме....
3ReTweets41Favorites·Details
@drakulka143 совршено!🥰
0ReTweets3Favorites·Details
@jepirovski нека иде живот🥳
0ReTweets3Favorites·Details
@jepirovski "Moze li"
0ReTweets1Favorites·Details
@KRodzers Овој Монте Карло кој е, кај искача?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јепирjepirovski2
2Вампиркаdrakulka1431
3Кенни Роджерсkrodzers1
4i999yi999y1