TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nemora d'Aznacci @jocoska
#reach: 46465   ( 475th )
#followers: 10775   ( 139th )
у живот не сум видел посмешно ротационо https://t.co/CqOVUtZwdC
16ReTweets120Favorites·Details
Колку само ни недостасуваат вакви убави вести. https://t.co/ZsSvUo3IxL
12ReTweets110Favorites·Details
Римски остатоци во Скопската околија. https://t.co/0KcXSsT2JI
10ReTweets58Favorites·Details
Офлајнар, мн.: офлајнари - оние кои одбиваат да бидат онлајн од прабабамитакаправела причини.
6ReTweets18Favorites·Details
Организирани тури со воз до Богомила, потоа гостите се врзуваат со јаже и висејќи од хеликоптер се пренесуваат на тешко достапна локација на врвно гурманско доживување и луксузен престој.
Е, ова сонувам ебате.... https://t.co/BrObVHVvIa
1ReTweets19Favorites·Details
Како тоа мислиш нема пункт во Вакцинце?
https://t.co/aTVIgc140T
1ReTweets7Favorites·Details
@jetlirbajrami DobriDoll also sounds appropriate.
0ReTweets3Favorites·Details
Доста пропаднал Баже Маротов.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sandpit Fellajetlirbajrami1