TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 17566   ( 1359th )
#followers: 464   ( 8867th )
@Malaghata Толку грдо? Мене со една ми беше совршено, колку убаво пиче, уште памтам како и ја наполнив дундата неколку пати 😎❤
10ReTweets1Favorites·Details
@jagalskardigW Ама со памет! https://t.co/2zFOh4w2wd
11ReTweets24Favorites·Details
@unitedforever08 Neli duinG biznis bea kriminalci?

Ah bre @Zoran_Zaev kopito .......

Welkam tu FULL SEVERDGANISTAN! https://t.co/96GsICklmd
1ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Идол си ми да знаеш 😎

Ќе седиме заедно на Велешко и ќе пиеме пивце еден ден, ако се оженам и имам деца се разбира ❤
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 @blonditsa И ја тебе ........

Нааааах ПЛАВУШИ сте Вие, ја црнка сакам.

НЕ ЦРНКИЊА милошило црнка со убава сатенска коса мајка шо не ја дава дајаебавам неа 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 неа реа
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Па шо не викнеш?
0ReTweets1Favorites·Details
@naukaetop @Carevata_Kerka Тоа е???????????????????
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Ми се оди на Емирати да дадам уште 8 гола!

10 : 0 за Ливерпул СЛУЖБЕНО!

Пак да си играте со Клоп, да не ги земате добрите играчи, и да играте со гомна играчи!

До стота лига да испаднат, КУР МЕ БОЛИ БАЖЕ, доста ја крадеа гордоста на Ст Албанс енглезите!!!

Знаеш кај е СтАлбанс?
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Прав фан си!

Наоѓај си нов клуб во Англија, ѓаволите и топџиите почнуваат да ТОНАТ!!!!
0ReTweets1Favorites·Details
@ambrosiusmk @IwasStrange_ 🥺🥺🥺🥺🥺🥺
0ReTweets1Favorites·Details
@Biktop16 @FicoKu Сум бил у студио у МТВ со неа, цицка наааааааааа толкава 😳

НЕ, не ја ....... бев дете на квиз со брат ми 🥺
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Таќно е Баже. Затоа ја ФК Брега ќе си ја направам женска екипа, а ФК МАКЕДОН има да ГАЗИ СЕГДЕ НИЗ СВЕТОТ!
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka 2019 ?

8 месеци ме немаше тогаш .... пак ќе ме нема ......
0ReTweets1Favorites·Details
@egodollaric @veshtica_ Ti. Sho pieshe Mojito na bazen u Getli juPiesej, dur sakashe da ja molzesh kravata od China.

Kako mu reche na Done, da se drzish za ventilator dur ja ...... a on si vrti be 🥺😂😂😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Kotvitaneskita @veshtica_ NEEEEEEE333, NEMA VEZE 😂😂😂😂😂😂🤪🥰🤡😎 https://t.co/JG93P42ir8
0ReTweets1Favorites·Details
@egodollaric @veshtica_ Kineskinja

Tom is love ceka drugar so torta

Drugarot ide

Igraat dolga magarica so turci iz Anadolije

E sho sa, I znameto da ne sakash da ti go dadam? 😎
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark @BazeLazevski Види, мене ми останал Љорис од прошло коло, али и Баже со Денис не се заебава 😂😂😂😂

Баже не ме блокирај бато, се дупчиме малку со Боки со тебе 🤪

Па добро, таќно 300 бода сте со @Tekinec над мене :)))))) https://t.co/lJMyrEhFXa
0ReTweets1Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ Дрн дрн ....... две кригли пиво на моја сметка молам 😊❤🥳
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski10
2Летечи фахманficoku8
3Nikola Naumeauxnikolanaumeaux6
4Кристинаveshtica_5
5Квасецkvasec14
6𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮callmemicci4
7МилаШилаmilashila93
8Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
9‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_3
10Медицинска Сестра Тиmedsestrati3