TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џон Вејн @johnwayne3d
#reach: 263   ( 2374th )
#followers: 260   ( 14175th )
@omilenata Ова по редослед како ја поминале и откачиле 🤔
0ReTweets29Favorites·Details
Што кажа јуначе? Уби ги тоа сите ден рает да проживееме. https://t.co/V6HcATijzH
0ReTweets2Favorites·Details
@Vesna221091663 Зависи какви пушиш
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Ама ти најнастината си на твитерот🤔
0ReTweets1Favorites·Details
@Marija17953774 Пица со кулен ☺️
0ReTweets1Favorites·Details
Што убав ден за шетање и нервирање луѓе.
0ReTweets0Favorites·Details
Значи јас кога ќе излезам мора секоја да ме измери онака од пети го гла или обратно.
0ReTweets0Favorites·Details
Дајте предлог книга подарок за женско
0ReTweets0Favorites·Details
Што ме нервираат луѓе што каснат
0ReTweets0Favorites·Details
Ти си сеќавање. Ти си момент кој ќе биде изгубен низ времето. И за стотина години никој нема да се сети на тебе😔
0ReTweets0Favorites·Details
Една долга, топла прегратка за добра ноќ.
Многу ли барам?
0ReTweets0Favorites·Details
Јадам чипси со лајца
0ReTweets0Favorites·Details
@Carevata_Kerka @Igor_rujo Во што сега?
0ReTweets0Favorites·Details
Ејјј селани до кај сте со расадот за тутун?
0ReTweets0Favorites·Details
Кај е Круме од Крушеани со писмото тетовирано на вратот да ги брои каблите во Жабени?
0ReTweets0Favorites·Details
Некогаш бевме град за почит? Знак прашалник оти тоа почит само меѓу староседлците. Ние што сме две генерации преселени од по селата не не сметаат уште за достојни за почит.
0ReTweets0Favorites·Details
Никој на никој веќе ништо не му верува
0ReTweets0Favorites·Details
Како бе човек денес да има доверба во друг човек?
0ReTweets0Favorites·Details
Малио ќе биде војник 😂😂😂 https://t.co/TH39HLPdOg
0ReTweets0Favorites·Details
Како ми тргна неделата само грешки прам. Кој будала мислеше прва смена е за мене 😂
Плус е само вторник не е ни петок, чекај не ни поминат вторникот хахахха
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1една _ Македонка ☀️vesna2210916631
2🦋 Омилената 🦋omilenata1
3Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
4Фелдмаршал Игорче Развигорчеigor_rujo1
5Плава ама Права 😏niighttstarr1
6Ана Каренинаmarija179537741