TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pope Jovan @jovegermanovski
#reach: 40619   ( 975th )
#followers: 26   ( 30231st )
#1
@kasdiasd на мозила друго излегва https://t.co/xK8bD7FHOW
4ReTweets11Favorites·Details
#2
@FurkanSaliu професионален новинар одма в'гуши му влезе
2ReTweets7Favorites·Details
#3
@Jovan_Kukuzel е ова се вика ти го зема лебот од уста
2ReTweets4Favorites·Details
#4
@Zoran_Zaev @tsipras_eu да не драпате мадиња тамо да гледаш серискиот убиец да го фатиш во 4 годни имаме 3 жени мртви на возрас од 38 до 48 години , првата беше памтам професорка , рекоја дека успеала сама да се заколи , другте две беа најдени исто во реката Вардар
2ReTweets4Favorites·Details
#5
@Dimitrov_Nikola да даде бог сите пари што ги земаш да си ги дадеш за свиќи и споменици за децата
0ReTweets7Favorites·Details
#6
@Zoran_Zaev @NATO @NDimitrovMK @Dimitrov_Nikola @VladaMK @NATOpress кој те роди кој те окучи
0ReTweets6Favorites·Details
#7
@SPendarovski е сега ако не земам плата 10 евра на сат ке те најдам и гз стопанкин ке ти ебам . пази и знам кај паркираш https://t.co/9hzKWjK9gU
0ReTweets5Favorites·Details
#8
@hejter_venus јас не знам ништо https://t.co/Uzlg1DmsjL
1ReTweets2Favorites·Details
#9
@prkosot @Skopski_Peder му ја зеде хефталицата скапанио
1ReTweets1Favorites·Details
#10
@FlavrSavr абе протестират како неможиш да разбериш https://t.co/FZtDwRFZ5P
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@acetalukas на некои дрогата му го уништи животот https://t.co/5vr63MXUwD
1ReTweets1Favorites·Details
#12
Исчезнатата Даниела Пецевска пронајдена мртва https://t.co/3GVY1ZjF6d via @nezavisen
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@PMG_Recordings @MKC_Skopje со 1500 денари ручек ке напраиме дома за три дена , сте аздисале со та музиката
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@singelic67 @Zoran_Zaev @NATO @NDimitrovMK @Dimitrov_Nikola @VladaMK @NATOpress на мајка ти пичката пцојсана 😂😂
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@GievskiP @VladaMK ако имаме сериски убиец немамe капацитет да го фатиме пошто тие се со надпросечна интелегенција , а кај нас крим полицијата е по партиска линија
1ReTweets0Favorites·Details
#17
@dw_macedonian јас мислам дека македонците и грците се брака ама не се припитомени
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@Goran_Man тамара има големи цицки
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@SkopjeSmogAlarm си го промашил насловот The Mist https://t.co/dZQErwJOc3
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@MartianFromMKD море ова со ке се ебе пари му зеде
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot_9
2Христијан Мицкоскиmickoskihm6
3i999yi999y6
4Влада на Р. Северна Македонијаvladamk5
5Nikola Dimitrovdimitrov_nikola5
6Зоран Заевzoran_zaev5
7Ајс Тиicebucks75
8devojcetosokucinjatahejter_venus5
9Рокенрол Фирер 🎸🤘zaumna_sila14
10Furkan Saliufurkansaliu4